Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Чому варто взяти кредит без відмови у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Як взяти позику без відмови за 5 хвилин?

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погасити кредит

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію

Навіть у наші прогресивні часи отримати кредит у банку не так вже й просто. Ці суворі установи вимагають довгий перелік супроводжуючої документації. Витрачати час та нерви на бюрократію може собі дозволити не кожен. Позичити у брата чи кума, теж не вихід. Гроші легко можуть розсварити навіть найближчих людей — перевірено тисячолітньою історією людства.

На щастя, в Україні отримати кошти можна на фінансових сервісах без відвідування офісів і зустрічей з менеджерами. Нижче розглянемо, на яких умовах можна взяти кредит без відмов в Україні і як відбувається процес.

Взяти кредит онлайн без відмови в Україні:

Взяти кредит онлайн без відмов в Україні стало значно простіше понад 6 років тому. В цей час на ринку з'явилася фінансова компанія MyCredit і швидко зайняла лідерську позицію.

Ми пропонуємо швидкі та зручні позики на будь-які потреби. Інтернет-сервіс MyCredit дозволяє взяти кредит онлайн всього за кілька хвилин.

Наші кредитні умови зрозумілі та прозорі. Ми пропонуємо гнучкі графіки погашення та низькі відсоткові ставки, що робить кредити онлайн без відмови надзвичайно привабливими для будь-якої категорії клієнтів. Від вас потрібно лише заповнити онлайн-заявку на нашому сайті та отримати гроші на свою картку.

Щоб взяти кредит онлайн на картку терміново без відмови в Україні, необхідно прив'язати її — внести номер, CVV і термін дії. Важливо, щоб зазначений рахунок був оформлений на заявника особисто, оскільки надані дані перевіряються, зокрема на предмет шахрайства.

У нашій компанії можна отримати гроші в позику без відмови онлайн на будь-яку активну (не прострочену) картку українського банку.

На яких умовах можна взяти позику без відмови в MyСredit?

У нашому сервісі можна взяти кредит онлайн на картку без відмови на максимально вигідних умовах:

 • Без перевірок. Ми довіряємо нашим користувачам, тому забезпечуємо позику на картку онлайн без відмов без тривалих перевірок і очікувань;
 • Під 0,01 відсотків. Нові відвідувачі сайту можуть “скуштувати” продукт за найнижчою ставкою — 0,01% в день. Знижка для "новачків" спрацює автоматично;
 • Без довідок. Ми не вимагаємо документацію, без якої, як правило, відмовляють у банках. Взяти терміновий кредит всім без відмов в Україні можуть люди без офіційного працевлаштування та трудової;
 • Гроші в борг видаються за простою і прозорою процедурою, що не вимагає ніяких додаткових запитів;
 • Без дзвінків. Ми не дзвонимо вашим родичам і друзям, також не набридаємо дзвінками користувачам;
 • Цілодобово. Сервіс функціонує 24 на 7 без перерв, вихідних і свят. Ми доступні завжди і з будь-якої точки країни;
 • З поганою кредитною історією. Наша скорингова система налаштована таким чином, що швидкий кредит онлайн на картку всім без відмови забезпечений, навіть якщо у потенційного позичальника були проблеми з кредиторами в минулому.

Які документи потрібні, щоб отримати кредит на картку без відмови?

Щоб отримати кредит онлайн на карту без відмови, вам потрібні всього 2 документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Ще, окрім них, знадобляться:

 • картка банку, на яку ви хочете отримати кредит;
 • смартфон або ПК з виходом в інтернет.

Наші фахівці оперативно оброблять вашу заявку та нададуть вам відповідь протягом кількох хвилин.

Способи погашення безвідмовного кредиту онлайн

Компанія MyCredit пропонує своїм клієнтам кредит на картку без відмов з можливістю погашення на зручних умовах.

Можливості погашення кредиту в MyCredit:

 • Оплата через інтернет-банкінг або мобільний додаток вашого банку;
 • Оплата на сайті MyCredit за допомогою банківської картки;
 • Оплата через термінали самообслуговування, які знаходяться в усіх містах України;
 • Оплата у відділеннях банків-партнерів, з якими ми співпрацюємо.

Як оформити заявку на кредит і отримати гроші без відмови?

Щоб успішно оформити позику онлайн, заявнику потрібно слідувати простій інструкції:

 • На головній сторінці вибрати бажану суму та термін погашення за допомогою спеціального калькулятора, який відразу порахує підсумкову суму до оплати з урахуванням відсотків за користування грошима;
 • Зареєструватися на порталі, ввести код з СМС, надісланого на мобільний телефон;
 • Заповнити невелику анкету, вказати персональні дані (серія/номер громадянського паспорта, ідентифікаційний код);
 • Прикріпити та верифікувати картку будь-якого українського банку;
 • Зазвичай заявка розглядається кілька хвилин. Якщо рішення позитивне, підписати угоду, фінанси на картку будуть переведені миттєво, про що прийде оповіщення на телефон.

Безвідмовний кредит онлайн — це безпечно. Ми не передаємо отримані відомості третім особам, а використовуємо їх лише для підтвердження особи, адже без них неможливе віддалене співробітництво.

Переваги обрати для оформлення кредиту MyCredit

MyCredit надає швидкі онлайн кредити на картку всім без відмови в Україні.

У Майкредіт взяти гроші в кредит всім без відмови реально, оскільки компанія встановлює мінімальні вимоги до споживачів послуги, що робить її доступною практично для кожного бажаючого.

Майкредіт дозволяє отримати кредит онлайн практично всім дорослим категоріям населення:

Щоб взяти онлайн позику на картку без відмови в Україні, знадобиться тільки доступ до інтернету та 15 хвилин часу.

Завдяки мінімальним вимогам схвалюємо 9 із 10 онлайн-заявок, що робить наш сервіс найбільш лояльним серед безлічі аналогічних компаній. Не гайте часу та скористайтеся можливістю взяти кредит онлайн без відмови у MyCredit з можливістю зручного та швидкого погашення. Зверніться до нас вже зараз та отримайте необхідну фінансову допомогу!