Кредит без перевірки кредитної історії

У банків багаторівнева система перевірки обов'язково включає аналіз кредитної історії, тобто відбувається збір відомостей про те, як конкретна людина виконує свої фінансові зобов'язання перед кредиторами. Якщо мали місце прострочення або проблемні позики, то з таким клієнтом не стануть зв'язуватися навіть дрібні банки. Коли потрібні гроші в борг терміново, немає часу на постійні відмови, тому краще спочатку звернутися туди, де точно можна взяти гроші в кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії в Україні. У сервісі MyCredit можна взяти терміновий кредит і позику без перевірки КІ з гарантованим схваленням.

Хто може взяти кредит без перевірки кредитної історії в Україні?

Взяти кредит без перевірок кредитної історії можуть всі дорослі категорії українців:

Видача кредиту кожному без перевірки кредитної історії тепер реальна. Головне, відповідати двом критеріям - мати українське громадянство та бути повнолітнім. Інші причини не можуть бути основним приводом до відмови, оскільки не є першочерговими.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі iBox, EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії в Mycredit?

Щоб взяти термінову позику онлайн без перевірки кредитної історії на картку, потенційному позичальникові необхідно слідувати найпростішим інструкціям:

  • Вибрати потрібну суму і терміни повернення, скориставшись кредитним калькулятором на сторінці ресурсу. Зверніть увагу, що система відразу підраховує і показує підсумковий платіж, а також вказує дату погашення;
  • Зареєструватися на сайті, ввівши СМС-код, який надійде на телефон;
  • Заповнити анкету: ввести інформацію про себе та дані персональних документів (паспорта та ІПН-коду);
  • Прив'язати банківську картку, ввівши її дані. Нагадуємо, що можна використовувати виключно особисту картку, видану на ім'я заявника;
  • Почекати рішення пару хвилин, після чого буде підписання договору;
  • Кошти будуть зараховані миттєво після схвалення і ви можете використовувати їх на свій розсуд.

Як повернути взяті гроші?

Кредити онлайн зручні тим, що їх легко як оформляти, так і погашати. Внести платежі можна декількома доступними способами, включаючи онлайн і оффлайн, а саме:

  • В особистому кабінеті банківською карткою. Не потрібно виходити на вулицю і доступно 24 на 7;
  • В терміналах самообслуговування. Вони, як правило, є в будь-якому супермаркеті, тому знаходяться в крокової доступності і активні до закриття магазину. Однак не варто забувати про комісію при внесенні готівки;
  • У касах банків-партнерів, серед яких ПриватБанк, Альфа-Банк, ПУМБ. Оператор-касир самостійно введе реквізити і зробить виплату, головне, не забути документи та платіжку.

Mycredit - позика без перевірки кредитної історії за 20 хвилин!

У сервісі Майкредіт отримати кредит за 20 хвилин без перевірки кредитної історії досить просто і звернутися за фінансовою підтримкою може кожен, не переживаючи за минулі заборгованості і чорний список. Постійні користувачі отримують експрес-кредит за 5 хвилин, оскільки їм приходить автоматичне схвалення, і вони не витрачають час на заповнення анкетних відомостей.

Ми відповідаємо позитивно в 95% випадків, допомагаючи не тільки отримати позику, а й реабілітувати свою персону в Бюро Кредитних Історій.

img
Вам не доведеться повертати вдвічі більше, ніж Ви позичаєте
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах:

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 2,5% Реальна річна процентна ставка = 820650% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 2,5 / 100 = 25 грн. Відсотки за 30 днів = 25 грн. х 30 днів = 750,00 грн. Сума процентів до повернення – 750,00 грн.

Державне врегулювання

Національний банк України, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг: Адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, тел. 0 800 505 240 Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів: Адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, тел. +38 (044) 279 12 70

Процентні ставки у MyCredit

Продукт «Легкий»

Сума - від 100 до 18 000 Строк – від 2 до 30 Ставка – від 0,01 до 2,5% в день Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 5421184040% Супровідні послуги відсутні

Продукт «Зручний»

Сума - від 500 до 18 000 Строк – від 64 до 70 Ставка – від 0,000001% до 22,40% за день Реальна річна процентна ставка – від 3,81 до 22460% Супровідні послуги відсутні

Умови договору Істотні характеристики послуги Умови акційних пропозицій Порядок захисту персональних даних

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів у позику, в т.ч. і на умовах фінансового кредиту, видана Нацкомфінпослуг 19.11.2015 р, переоформлена – 26.01.2017 року, строк дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта - [email protected], тел. 0 800 214 111