Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит без перевірки кредитної історії

У банків багаторівнева система перевірки обов'язково включає аналіз кредитної історії, тобто відбувається збір відомостей про те, як конкретна людина виконує свої фінансові зобов'язання перед кредиторами. Якщо мали місце прострочення або проблемні позики, то з таким клієнтом не стануть зв'язуватися навіть дрібні банки. Коли потрібні гроші в борг терміново, немає часу на постійні відмови, тому краще спочатку звернутися туди, де точно можна взяти гроші в кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії в Україні. У сервісі MyCredit можна взяти терміновий кредит і позику без перевірки КІ з гарантованим схваленням.

Хто може взяти кредит без перевірки кредитної історії в Україні?

Взяти кредит без перевірок кредитної історії можуть всі дорослі категорії українців:

Видача кредиту кожному без перевірки кредитної історії тепер реальна. Головне, відповідати двом критеріям - мати українське громадянство та бути повнолітнім. Інші причини не можуть бути основним приводом до відмови, оскільки не є першочерговими.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як отримати кредит без перевірки кредитної історії в Mycredit?

Щоб взяти термінову позику онлайн без перевірки кредитної історії на картку, потенційному позичальникові необхідно слідувати найпростішим інструкціям:

 • Вибрати потрібну суму і терміни повернення, скориставшись кредитним калькулятором на сторінці ресурсу. Зверніть увагу, що система відразу підраховує і показує підсумковий платіж, а також вказує дату погашення;
 • Зареєструватися на сайті, ввівши СМС-код, який надійде на телефон;
 • Заповнити анкету: ввести інформацію про себе та дані персональних документів (паспорта та ІПН-коду);
 • Прив'язати банківську картку, ввівши її дані. Нагадуємо, що можна використовувати виключно особисту картку, видану на ім'я заявника;
 • Почекати рішення пару хвилин, після чого буде підписання договору;
 • Кошти будуть зараховані миттєво після схвалення і ви можете використовувати їх на свій розсуд.

Як повернути взяті гроші?

Кредити онлайн зручні тим, що їх легко як оформляти, так і погашати. Внести платежі можна декількома доступними способами, включаючи онлайн і оффлайн, а саме:

 • В особистому кабінеті банківською карткою. Не потрібно виходити на вулицю і доступно 24 на 7;
 • В терміналах самообслуговування. Вони, як правило, є в будь-якому супермаркеті, тому знаходяться в крокової доступності і активні до закриття магазину. Однак не варто забувати про комісію при внесенні готівки;
 • У касах банків-партнерів, серед яких ПриватБанк, Альфа-Банк, ПУМБ. Оператор-касир самостійно введе реквізити і зробить виплату, головне, не забути документи та платіжку.

Mycredit - позика без перевірки кредитної історії за 20 хвилин!

У сервісі Майкредіт отримати кредит за 20 хвилин без перевірки кредитної історії досить просто і звернутися за фінансовою підтримкою може кожен, не переживаючи за минулі заборгованості і чорний список. Постійні користувачі отримують експрес-кредит за 5 хвилин, оскільки їм приходить автоматичне схвалення, і вони не витрачають час на заповнення анкетних відомостей.

Ми відповідаємо позитивно в 95% випадків, допомагаючи не тільки отримати позику, а й реабілітувати свою персону в Бюро Кредитних Історій.

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: