Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Кредит терміново

Погодьтеся, що практично кожен українець стикається з незапланованими витратами або серйозними покупками, на які немає вільних грошей. Зазвичай такі ситуації відбуваються раптово і застають зненацька. Коли немає фінансової подушки безпеки (заощаджень, депозитного або накопичувального рахунку), доводиться шукати інші шляхи, де швидко знайти кошти на вирішення проблем. І важливо, щоб сам пошук необхідної суми не став проблемою.

Ще кілька років тому подібні ситуації вирішувалися традиційно: доводилося позичати у родичів, сусідів, друзів, колег. Однак часи змінилися, і тепер люди абсолютно не готові ділитися своїми фінансовими труднощами з близькими. Та й скільки раз грошове питання псувало відносини між рідними людьми? Благо, що в Україні працюють фінансові компанії, що надають терміновий кредит.

Де взяти гроші терміново?

Кредит терміново надають кілька видів фінансових організацій. Розглянемо кожну з них.

 • Банківські структури. Як правило, банки викликають довіру у населення і люди без побоювання звертаються за позиками. Але цей варіант не є прикладом терміновості і високої оперативності, оскільки багаторівневі перевірки особистості і її платоспроможності займають багато часу (від тижня і довше). До того ж, більшість банків не надають кредит на картку терміново, а за грошима, як правило, доводиться приїжджати в офіс. Тому терміновий кредит у банку отримати не вийде.
 • Ломбарди. Приймають по мінімуму документів, не змушують довго чекати, проте мають особливість - оформляють кредит терміново при наявність застави (золоті прикраси, техніка, гаджети, електроінструмент і т.д.). Деякі ломбарди кредитують без заставного майна, але тоді встановлюють інші умови (підвищують ставку, вимагають більше документів).
 • Фінансові організації. Коли потрібен кредит на карту терміново, краще звернутися в кредитну організацію, оскільки з перерахованих варіантів це найбільш оперативний. Звичайно, є стаціонарні МФО, що фінансують готівкою, але зараз затребуваними стали ті, в яких можна отримати саме кредит на карту терміново, оскільки вони працюють цілодобово без прив'язки до конкретної локації. Це дозволяємо взяти кредит онлайн терміново за 15 хвилин.

Чому варто взяти кредит у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Легко та швидко оформити кредит за 5 хвилин

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або

Як отримати терміновий кредит

Щоб оформити позику на карту терміново, потрібно заповнити заявку на сайті компанії. Розглянемо алгоритм на прикладі нашого сервісу MyCredit.

 • Виберіть потрібну суму позики і комфортний період погашення. Використовуючи кредитний калькулятор, можна відразу перевірити підсумковий розмір виплати, дату повернення, суму відсотків.
 • Зареєструйтеся або увійдіть на порталі за допомогою коду з смс.
 • Заповніть анкету. Потрібно відповісти на базові питання, вказати персональні дані, відомості паспорта та ІПН. MyCredit залишають поза передачею отриману інформацію третім особам, а використовує її виключно для ідентифікації особи.
 • Верифікуйте банківську картку. Компанія може зарахувати терміново кредит на картку будь-якого формату (кредитку, соціальну, зарплатну і т.д.), головне, щоб рахунок був відкритий в українському банку безпосередньо заявником.
 • Підпишіть електронний договір, копія якого буде відправлена на пошту. Через пару хвилин ми зарахуємо гроші на картку.

Переваги та особливості термінового кредиту

Кредит терміново передбачає швидке оформлення. У нашому сервісі процедура займає близько 15 хвилин. Переваги цього формату незаперечні:

 • Оперативність — моментальна обробка заявки в будь-який час, швидка відповідь.
 • Можливість отримати кредит онлайн терміново без особистих зустрічей і спілкування, що особливо актуально в період пандемії і обмежувальних заходів.
 • Висока статистика прийнятих заявок. У MyCredit схвалюють 9 з 10, включаючи запити від безробітних, працевлаштованих неофіційно, студентів, пенсіонерів, домогосподарок і т.д.
 • Щоб взяти кредит на карту терміново, потрібен лише паспорт та ІПН, гаджет з доступом до інтернету і діюча картка будь-якого українського банку.

Чи готові взяти терміново кредит на картку? Оформляйте заявку і особисто оціните переваги цього формату фінансування!

img
Отримайте гроші вже за 5 хвилин на вашу картку
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію
img

Ви можете взяти кредит в інших регіонах України

Сервіс онлайн-кредитування MyCredit працює по всій території України****. Взяти гроші в кредит онлайн на банківську карту, не виходячи з дому, ви можете в будь-якому регіоні. Онлайн займ грошей на карту проводиться в таких містах: