Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Кредит на авто в Україні

Кредит на авто в Україні

Кредити на автомобіль стали звичним явищем в Україні і це не викликає подиву, адже покупка машина пов'язана з серйозними витратами і сімейний бюджет часто переносить її досить болісно. Але в той же час, автомобіль сильно полегшує життя, часто необхідний в роботі і є хорошим капіталовкладенням. Потреба в особистому засобі пересування забезпечує популярність такої послуги як споживчий кредит на авто.

Купівля машини - не єдина трата, з якою доводиться стикатися новому власнику, оскільки навіть первинне обслуговування обходиться недешево, а якщо додати до цього витрати на паливо, покупку супутнього обладнання та аксесуарів і автострахування, покупка навіть самого простого транспортного засобу здається абсолютно неможливим підприємством.

Але все не так страшно: зараз багато банків і автосалони пропонують адекватні умови кредитування і отримати гроші в кредит на авто стає досить просто. Але якщо ви раптом не укладаєтеся в плановану суму або не врахували деякі нюанси, на допомогу до вас приходить MyCredit, адже у нас ви можете оформити кредит на суму, яка стане в нагоді при ремонті, покупці супутніх гаджетів і аксесуарів.

Найвигідніші кредити для автомобілістів від Mycredit

Ми розуміємо, що машина в багатьох випадках - реальна необхідність. Є безліч життєвих ситуацій, коли взяти кредит на покупку нового і старого автомобіля - єдино можливе рішення.

Наприклад:

 • Ви отримали роботу, для якої необхідно особистий транспортний засіб.
 • Вас підвищили на посаді і тепер вам потрібен більш престижний автомобіль для підтвердження статусу.
 • Ви завзятий автомобіліст і раптово втратили свою машину.
 • Сімейне життя вимагає більш гнучкого графіка, потрібно і розвозити дітей по школам і секціях, і встигати за своїми справах
 • Ви переїхали до великого міста і хочете встигати за своїми справах

Причини можуть бути найрізноманітніші, ми розуміємо, що життя іноді ставить свої умови і готові запропонувати рішення для вашої проблеми. Оформити вигідний кредит на авто готівкою в Україні ви зможете в будь-якому банку або автосалоні, а в Mycredit можна отримати суму на додаткові витрати менш ніж за 15 хвилин без мороки і бюрократичної тяганини! Як правило, найвигідніші кредити на авто пропонують саме банки, а не офіційні дилери-автосалони.

Вимоги для того, щоб взяти кредит - мінімальні, отримаєте його якщо ви:

 • Старше 18 років. Але ж і водити машину по законодавству нашої країни можна після 18, так що незручності бути не може!
 • Громадянин України. Для отримання грошей вам також знадобиться картка українського банку, тому, якщо вам потрібно взяти кредит на авто в Києві і Харкові або інших містах України - проблем не виникне!

Ми також розуміємо, що не завжди офіційне працевлаштування можливо, особливо це стосується молоді, яка не менша від інших працює і має право на покупку машини. З огляду на, що багато банків видають кредит на машину без довідки про доходи, ми пропонуємо вирішення поточних проблем: кредит на ремонт авто на його тюнінг можна оформити у нас без документів, що підтверджують ваше працевлаштування.

Перша сума позики в Mycredit становить 3 000 гривень, це не кредит на придбання автомобіля, але цієї суми вистачить на супутні покупці витрати. Тому, якщо вам не вистачає коштів на покупку уживаного авто з пробігом або недостатньо коштів на купівлю нового, то ви можете протягом 15 хвилин оформити кредит онлайн.

Для повноцінної оплати вартості машини вам потрібно звернутися в банк з відповідною заявкою, а у нас ви можете оформити кредит на авто без довідки про доходи, якщо у вас немає потрібної суми на момент покупки. Ситуації бувають різні: палаюче пропозицію, жорсткі терміни або потрібні гроші на первинний тюнінг авто.

Експрес кредит на автомобіль з пробігом - відмінне рішення, оскільки в сучасному автовиробництві використовується вкрай надійна система захисту, і щоб бути впевненим у власній безпеці, потрібно перепрограмувати смарт-ключі і систему блокування, кредит на б/у автомобіль оформляється в українських банках з лояльними умовами.

Кредит на покупку авто - не єдиний випадок, коли можуть знадобитися додаткові кошти. Машина ніколи не ламається в “ відповідний ” момент, і щоб не міняти свої плани, не чекати зарплати і не вносити корективи в сімейний бюджет - оформите заявку на отримання необхідної суми в MyCredit! Знаючи про таку можливість, ви більше не будете нервувати в екстрених ситуаціях: коли вийшла з ладу деталь автомобіля, загубилися ключі або потрібен терміновий ремонт. Кредит на автомобілі та предметiв особистого вжитку отримати просто, а це особливо цінно, коли гроші потрібні тут і зараз.

Як взяти кредит на ремонт і покупку авто за 15 хвилин?

Оскільки отримати кредит готівкою на покупку автомобіля машини буває непросто, і стресових моментів і юридичних процедур і так предостатньо, ми зробили все, щоб ви могли отримати додаткову суму грошей швидко, без бюрократії і при цьому безпечно.

Вам потрібно просто:

 • Створити особистий кабінет на сайті MyCredit - заповнити анкету і вказати в ній контактні дані;
 • Коротко заповнити необхідну нам інформацію: паспортні дані, адреса проживання, сімейний стан, ідентифікаційний номер;
 • Дати трохи більш детальну інформацію: джерела доходу, освіту, місце роботи і посада, мета оформлення позики (наприклад, потрібно виплатити кредит на новий автомобіль, а у вас немає необхідної суми для платежу);
 • Тепер ви просто вказуєте нам номер вашої банківської карти і чекайте швидкого підтвердження заявки, яке проходить в телефонному режимі - смс або дзвінок менеджера MyCredit.

Як погасити кредит на автомобіль?

Погасити кредит на покупку машини б/у, нового автомобіля або позику на його ремонт в банку ви можете згідно з домовленістю, але в Mycredit взяти і повернути кредит однаково просто - для цього вам навіть не знадобиться виходити з дому. Для цього достатньо вибрати функцію “ Погасити ” в особистому кабінеті на сайті і гроші повернуться з вашої банківської карти.

Ви також можете повернути позику в платіжному терміналі або на касі в будь-якому банку України. Через 90 днів після прострочення оплати ми припиняємо нараховувати відсотки, тому, ви не ризикуєте втратити значну суму, якщо забули про невеликому позику в Mycredit.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.