Швидкі гроші на картку

У шаленому темпі сучасного життя всім нам доводиться без зволікання реагувати на виникаючі проблеми, в тому числі грошові. Якщо надходжень очікувати не доводиться, а активи закінчилися, варто взяти гроші швидко на карту онлайн — без втомлюючих банківських процедур, відвідування ломбардів та укладення ризикованих угод з онлайн-кредиторами. Найзручніше зробити це в МФО MyCredit, що пропонує швидко отримати гроші онлайн на картку з мінімальними ризиками, попередньо ознайомившись з умовами договору. У сервісі знаходять фінансову підтримку всі, кому вона дійсно потрібна, а тому числі позичальники групи ризику — студенти, пенсіонери, молоді мами та боржники інших мікрокредитів.

Як швидко взяти гроші онлайн на картку через інтернет?

Швидкий кредит неможливо отримати в банках, де потрібно заповнювати нескінченні анкети, доводити свою платоспроможність довідками та виписками, годинами чекати на рішення. У МайКредіт по-справжньому легко взяти швидкі гроші онлайн на картку в Україні через інтернет, слідуючи простий інструкції:

 • На сайті або в мобільному додатку обрати потрібний розмір фінансової допомоги та термін користування коштами. При першому зверненні можна взяти до 12000 грн, при наступних ліміт збільшується до 18000 грн. Перш ніж подати заявку на швидкі гроші онлайн на карточку Україна, зверніть увагу на суму до погашення та термін виплат — їх система розраховує миттєво.
 • Ввести номер мобільного, який згодом буде використовуватися як логін особистого кабінету. Через кілька хвилин на телефон прийде смс з кодом, який потрібно вказати у відповідному полі для реєстрації.
 • Заповнити дані про себе: вказати персональну інформацію, паспортні та інші відомості. Після цього ви зможете отримати швидко гроші онлайн на картку буквально в кілька торкань.
 • Прив'язати банківський носій, ввівши код з лицьової частини, термін дії та CVV. Наш сервіс щорічно проходить сертифікацію PCI DSS, розроблену гігантами VISA та MasterCard, тому вам не доведеться переживати про збереження особистої інформації.
 • Надіслати заявку та дочекатися рішення — це займе до 15 хвилин.
 • Якщо відповідь позитивна (як це буває в 90% випадків), ознайомитися з кредитним договором та підписати його, поставивши галочку.
 • Перевірити рахунок й переконатися, що швидкі гроші в кредит в інтернеті вже нараховані — їх можна витрачати на будь-які потреби.

Хто може швидко отримати гроші в Україні?

В умовах економічної нестабільності трапляється так, що багато українців не можуть отримати доступ до кредитних коштів через формальних обмежень — віку, соціального статусу, відсутності офіційного працевлаштування. У МайКредіт взяти швидко гроші на карту онлайн можуть всі повнолітні громадяни нашої країни, які проживають на підконтрольній території, в тому числі:

Єдиний виняток з правила — користувачі, які мають непогашені зобов'язання в нашому сервісі. Всупереч поширеній думці, ми працюємо в рамках правового поля й намагаємося задовольнити реальні потреби позичальників, яким необхідно взяти гроші онлайн швидко на карту. Розмір наданих сум розраховується на основі даних скорингу таким чином, щоб забезпечити фінансову допомогу всім бажаючим, але не дати їм опинитися в борговій ямі.

Даємо швидкі гроші онлайн на будь-які цілі:

У MyCredit можна швидко взяти гроші в інтернеті з максимальним комфортом, без зазначення мети кредитування. Протік кран, виникли борги за комуналку, потрібні гроші на бензин, придбання ліків або просто не вистачає готівки до зарплати — обирайте прості мікрокредити. Завдяки максимально гнучким сервісу ви зможете постійно контролювати стан операцій та здійснювати погашення в зручному режимі — однією сумою або частинами, завчасно або в останній день дії договору.

MyCredit — швидкий спосіб взяти грошей в інтернеті за 15 хв

Якщо виникли проблеми й немає коштів для їх вирішення, пам'ятайте, що ви завжди можете швидко взяти грошей в Україні в MyCredit. Ми намагаємося надавати фінансову допомогу на взаємовигідних умовах, в їх числі:

 • цілодобове обслуговування;
 • відсутність прихованих платежів та комісій;
 • спрощена процедура подачі заявки;
 • повний контроль стану позики в особистому кабінеті;
 • час розгляду заявки — 10-15 хвилин;
 • при першому зверненні кошти надаються під 0,01%;
 • для постійних клієнтів, які кредитуються за стандартною ставкою, доступні промокодом на знижки та програми лояльності.

Обирайте комфортне кредитування — звертайтеся в МайКредіт!

ОСЬ МІЙ КЕШБЕК
Хапай гроші,
під 0,01% і 50 грн
на Кешбек!
Детальніше