Отримайте будь-який кредит через 5 хвилин

Новому клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • 0,01% до 15 днів, 1% з 16-30 день процентна ставка (за умовами акції)
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 3602,35%
 • Продовження кредиту до 30 днів
 • Супровідні послуги відсутні
Постійному клієнту Гроші до зарплати
 • від 2 до 30 днів термін позики
 • Знижки до 80% за програмою лояльності
 • Реальна річна процентна ставка – від 3,84% до 4848172,46%
 • Продовження кредиту за акційною ставкою
 • Супровідні послуги відсутні

Інформація для клієнтів

Приклад розрахунку відсоткової ставки

Приклад базується на припущенні, що сторони виконають свої зобов'язання своєчасно та в повному обсязі. Щоденна процентна ставка = 1,5% Реальна річна процентна ставка = 10640,17% Сума позики – 1000,00 грн. Строк користування позикою – 30 днів. Відсотки за 1 день = 1000,00 грн. * 1,5 / 100 = 15 грн. Відсотки за 30 днів = 15 грн. х 30 днів = 450,00 грн. Сума процентів до повернення – 450,00 грн. Розрахунок денної процентної ставки: (450,00 (відсотки за 30 днів) / 1000 (сума позики)) / 30 (дні користування) × 100% = 1,5%

Контактна інформація

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ». Код ЄДРПОУ: 39861924.

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б.

IBAN: UA313220010000026504490000014.
Банк отримувача: АТ «Універсал Банк».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 20.10.2015 р., серія IK №146, реєстраційний №16103223.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 12.03.2024, термін дії – безстроково.

Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України "Про споживче кредитування", приймаються за адресою: 01010, м. Київ, пл. Арсенальна, 1-Б, пошта – [email protected], тел. 0 800 214 111

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом
 • У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки та сплатити проценти за користування позикою/споживчим кредитом.
 • У разі невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом понад встановлений договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню за ставкою 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування»;
  • якщо сума позики/споживчого кредиту, отримана Позичальником за договором, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою/споживчим кредитом/його частиною понад встановлений договором строк нараховується підвищена процентна ставка у розмірі 2,70% від неповернутої позики/споживчого кредиту/його частини, за кожен день понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування».
 • Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи у відповідності до умов таких акційних пропозицій/програм лояльності.
 • Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.
 • Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.
 • Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.
 • Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на пошту [email protected], в чати або зателефонувавши за номером 0 800 214 111;
 • Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.
 • Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту вказується в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Чому варто взяти кредит за паспортом у нас?

Схвалення 9 з 10 заявок

Завдяки автоматичній системі та індивідуальному підходу

Рішення за 5 хвилин

Подайте заявку на позику і вже через 5 хвилин гроші будуть на Вашій картці

Захист Ваших даних

Несемо відповідальність за збереження Ваших даних. Підтверджено сертифікатом PCI DSS. Докладніше про захист даних

Зниження ставок

Для наших постійних клієнтів знижуємо відсоткову ставку

img
OH MY FREEDOM
Максимальна свобода від відсотків!
Детальніше
img
Щомісячні турбо-розіграші
Вигравайте знижки до 90%, подарунки, гроші!
Детальніше

Як отримати кредит за паспортом за 5 хв?

Виберіть суму та термін
30 секунд
Заповніть заявку
2 хвилини
Прив'яжіть картку
2 хвилини
Отримайте гроші на карту
30 секунд
Подати заявку

Прості способи погашення кредиту

В особистому кабінеті MyCredit

Ви можете погасити у MyCredit Ваш кредит онлайн не виходячи з дому. Просто перейдіть в особистий кабінет та сплатіть позику банківською картою.

img img

Через платіжні термінали

Оплата кредиту в терміналі EasyPay та City24 – це швидко та зручно. Термінал Ви зможете знайти у найближчому до Вас супермаркеті.

img img img

У відділенні Нової Пошти

У будь-якому відділенні Нової Пошти можна оплатити готівкою без комісії через касу за номером телефону.

img

У касі банків-партнерів

Погасити/продовжити кредит у MyCredit можна в касах банків-партнерів.

img img img img
або
Ми піклуємося про вашу безпеку
dogovor
Чесно говоримо про умови позики - без прихованих платежів і додаткових комісій Детальніше про договір
PCI
Несемо відповідальність за збереження Ваших даних підтверджено сертифікатом PCI DSS Детальніше про захист даних
certificat
Дотримуємося законів про захист Ваших прав користувача Детальніше про ліцензію

Взяти кредит за паспортом

Непередбачені витрати можуть вибити з фінансової колії кожну людину. Відшкодування збитків сусідам, яких ви затопили, терміновий прийом в приватній клініці, покупка одягу по сезону — на все це потрібні додаткові кошти.

Але як взяти кредит за паспортом, якщо немає часу збирати інші документи і шукати поручителя? Відповідь на це питання є.

Кому потрібен кредит за паспортом

Найчастіше позика грошей за паспортом необхідна:

 • тим, хто працює неофіційно, наприклад, фріласерам;
 • людям, що живуть «від зарплати до зарплати» без заощаджень;
 • студентам, молодим мамам, пенсіонерам, особам з інвалідністю до виплати соцдопомоги;
 • тим, кого «підкосив» карантин, позбавивши стабільного джерела доходу.

Де можна отримати кредит за паспортом на вигідних умовах

За кредитом за паспортом в Україні можна звернутися:

 • до родичів, друзів, сусідів, які мають вільні гроші і можливість позичити вам. Відсотки змусять платити навряд, але чи збережуться дружні стосунки — це велике питання.
 • в ломбарди, які видають гроші в кредит за паспортом під заставу матеріальних цінностей. Але треба бути готовим до того, що ваше добро оцінять в 30-40% його ринкової вартості. А якщо ви прострочили або не погасили борг, сімейну коштовність або робочий ноутбук повернути буде неможливо;
 • в банки. Однак, якщо ви не надасте довідки, не знайдете поручителів, умови можуть бути вкрай невигідними — підвищена комісія, невеликий кредитний ліміт і т.д.
 • в мікрофінансові організації, де можна взяти кредит за паспортом швидко і без бюрократичних формальностей.

MyCredit, що входить в топ українських фінкомпаній, видає кредит онлайн за паспортом на суму до 18000 гривень на термін від 1 до 64 днів.

Сервіс працює цілодобово, без вихідних і свят. Схвалення отримують 95% поданих заявок. Єдина умова — бути повнолітнім громадянином України. Взяти кредит за паспортом можна за 10-15 хвилин.

Як отримати кредит за паспортом на вигідних умовах

Щоб отримати позику грошей за паспортом, крім цього документа клієнту My Credit знадобляться тільки:

 • картка будь-якого українського банку, видана на ваше ім'я;
 • доступ в інтернет з комп'ютера або смартфона.

Перший крок в оформленні кредиту онлайн за паспортом — зайти на сайт mycredit.ua або завантажити мобільний додаток на AppStore або PlayMarket.

 • На головній сторінці розміщено кредитний калькулятор. За допомогою «бігунків» потрібно визначити суму позики і дату погашення. Система покаже загальну суму до повернення, з урахуванням відсотків — і більше ніяких прихованих платежів і комісій!
 • При першому зверненні можна оформити мікропозику на суму до 12000 гривень під 0,01%, при повторних зверненнях і хорошій кредитній історії — до 18000.
 • Якщо влаштовують умови кредиту онлайн за паспортом, треба авторизуватися в системі за допомогою смс (на вказаний телефон прийде код).
 • Далі слід заповнити коротку анкету, внісши мінімум персональних даних. І не варто хвилюватися про свою онлайн-безпеку при оформленні мікропозики — надійність збереження даних в My Credit підтверджена сертифікатом PCI DSS.
 • Наступний крок, щоб отримати гроші в кредит за паспортом — «підв'язати» в системі свою банківську картку.

Тепер справа залишилася за малим — відправити заявку на отримання позики. Через 10-15 хвилин кошти надійдуть на картковий рахунок.

Єдиними причинами для відмови у видачі мікропозики можуть стати:

 • помилкова або помилкова персональна інформація, зазначена в анкеті;
 • наявність непогашених або прострочених позик в сервісі.

Отримання кредиту по паспорту в Україні в MyCredit — це швидкий, надійний і простий спосіб рішень фінансових проблем. Бажаємо витратити кошти з користю і задоволенням!