MoneyFridayBoom ​​в MyCredit: даруємо до 6000 гривень кожному клієнту!

Втомилися від лавини знижок? Забирайте гроші! MyCredit дарує до 6000 грн всім клієнтам, які оформили та сплатили хоча б один кредит. Де шукати і як витратити бонус — читайте нижче.

moneyfridayboom6000-ua

В Чорну п'ятницю всі пропонують знижки, але MyCredit вміє дивувати! З 26 листопада по 3 грудня 2020 роки ми оголошуємо MoneyFridayBoom і даруємо кожному клієнту до 6000 грн!

Як отримати гроші?

Робити нічого не потрібно — команда MyCredit вже перерахувала до 6000 грн на рахунок всіх клієнтів, які скористалися нашим сервісом хоча б один раз і не мають активних прострочень.

Якщо ви звернулися в MyCredit вперше й взяли кредит під 0,01%, теж можете отримати приємний грошовий бонус. Для цього сплатіть заборгованість до 3 грудня і слідкуйте за оновленнями в Особистому кабінеті на сайті або в мобільному додатку.

Важливо! Якщо в період акції MoneyFridayBoom ви потрапите в прострочення, нараховані гроші анулюються. Щоб повернути грошовий бонус, повністю погасіть заборгованість і суму нарахованих відсотків. Якщо зробити це до 3 грудня, акційні нарахування знову стануть доступними.

Де шукати гроші від MyCredit?

Бонус до 6000 грн вже доступний в Особистому кабінеті користувача. Авторизуйтесь на сайті чи в мобільному додатку і перевірте, скільки грошей вам подарували.

Розмір нарахування залежить від того, як часто ви користуєтеся MyCredit і яка максимальна сума доступна саме вам.

На що можна витратити гроші

Нараховані кошти можна витратити на погашення відсотків при оформленні нової позики від 1000 грн. Щоб отримати кредит на найвигідніших умовах, використовуйте всі нараховані бонуси або тільки частину, але пам'ятайте: після 3 грудня акційні нарахування обнуляються.

Витратити гроші на оплату відсотків і одночасно застосувати промокод на знижку не вийде. Перш ніж подати заявку, виберіть, який варіант списання відсотків ви хочете використати.

Як включити MoneyFridayBoom?

Щоб використовувати бонусні гроші, дотримуйтесь простої інструкції:

  • Зайдіть в особистий кабінет MyCredit.
  • У розділі «Мій кредит» перевірте, скільки грошей вам подарували.
  • Натисніть кнопку «Підібрати кредит».
  • На кредитному калькуляторі виберіть суму 1000 грн та більше і термін позики. На цій же сторінці в полі, де вказана сума нарахованих бонусів, натисніть кнопку «Включити». Після цього бонусні гроші застосуються автоматично.

Гроші, подаровані MyCredit, можна використати тільки для погашення відсотків за новими кредитами. Не пропускайте можливість оформити позику на кращих умовах — вривайтеся в MoneyFridayBoom!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи