MYCREDIT BLACK FRIDAY : а що, як погасимо ми?

Шопоголіки, хутчіш діставайте віш-листи! Настає чорна п'ятниця — найвигідніший день року!

black-friday-2021-ua

Б’ємося об заклад, ви давно марите посудомийкою? Лиш уявіть: новенька, блискуча і супер економна. Вона стане прикрасою вашої кухні і, як ніхто інший, потурбується про ваш манікюр або про ніжні руки мами, коханої дівчини. А робот-пилосос? Невже у вас досі немає цього працелюба, який наведе лад у будинку в той час, як ви працюєте або відпочиваєте? Щоби купити ці неймовірно зручні девайси, зовсім необов'язково витрачати півзарплати й сидіти місяць на гречаній каші. Можна взяти кредит під невеликі відсотки і жити собі на втіху.

Не хочете "переплачувати"? Чудово. Отже, ви знаєте рахунок грошам. Саме для вас ми підготували неймовірний сюрприз. Десяти щасливцям, що оформили позику в період акції, ми оплатимо відсотки!

Як потрапити в акцію?

Цитуючи відомого детектива, елементарно. Просто оформіть кредит в період з 19 листопада по 1 грудня (включно). Не забудьте при цьому схрестити пальці на удачу. Обмежень по сумі позики і термінам погашення — немає. Обирайте будь-які у рамках нашого калькулятора.

Важлива ремарка

Щоб отримати відшкодування, не поспішайте закривати кредит. Десяти щасливчикам, що переможуть в акції, будуть відшкодовані тільки ті відсотки, які не були погашені в період проведення акції.

Умови акції MYCREDIT BLACK FRIDAY

Акція триває з 19 листопада по 1 грудня 2021 року.

У ній автоматично беруть участь усі клієнти, які взяли кредит у цей період.

Переможців буде десятеро. Їм відшкодовується уся сума непогашених відсотків.

Розіграш відбудеться через програму Random у прямому ефірі соціальної мережі Instagram 2 грудня 2021 року о 16.00 за київським часом.

Офіційні правила акції

Не прогавте шанс зробити вигідну покупку без відсотків за кредитом! Здійсніть свою мрію! Нехай поталанить саме вам!

А ще, слідкуйте за нашими Instagram, Facebook, Telegram, YouTube, Будьте в курсі новин компанії. Адже найкрутіші акції – попереду!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи