MyCredit Black Friday

Скасувати “чорну п'ятницю” не здатні навіть орки! Найбільший розпродаж року цьогоріч відбудеться 25 листопада, але в MyCredit він стартує раніше!

Призовий фонд — 20 000 грн! Він буде розподілений між 40 призерами, тобто 40 наших клієнтів отримають сертифікати на суму 500 грн. Також усі призери зможуть продовжити кредит на термін до 30 днів без додаткових оплат!

Термін дії акції?

Зверніть увагу: акція розпочнеться о 22-й годині за київським часом 16 листопада і триватиме також до 22-ї години 30 листопада.

Таким чином, з 17 листопада по 1 грудня щодня в соцмережах ми будемо розігрувати по два сертифікати, а 25 листопада розігруємо одразу 12! Фаворитів, традиційно, обере незалежний сервіс Random.org.

Що потрібно зробити?

Візьміть кредит у період із 16 по 30 листопада.

При оформленні натисніть в особистому кабінеті на кнопку “Увімкнути акцію” або вручну введіть промо FRIDAY22, щоб отримати знижку 60%.

Нові клієнти, які взяли свій перший кредит зі знижкою 99,9% не беруть участі в розіграші. Щоб взяти участь у ньому, потрібно в період дії акції встигнути взяти другий кредит зі знижкою 60% — це обов'язкова умова.

Куди можна витратити сертифікат?

Сертифікати діють для погашення відсотків по кредитам.

Щоб ним скористатися, потрібно повідомити код свого сертифікату Службі турботи та назвати суму для списання відсотків (500 грн або менше). Для цього напишіть нашим операторам в чат на сайті або в мессенджерах (телеграм, вайбер).

Сертифікат діє протягом 30 діб після оголошення переможця. Використати його можна лише один раз, залишок по ньому згоряє.

Сертифікат не можна використати для кредитів, що перебувають у прострочці або реструктуризації.

Також усі переможці після використання сертифікату зможуть скористатися послугою пролонгації кредиту без внесення додаткової оплати на термін до 30 днів. Кількість доступних днів для пролонгації буде відображена в особистому кабінеті після використання сертифікату.

А ви вже чули?..

Друзі, подейкують, що цієї осені очікується бум продажів павербанків, спальників, термобілизни. Не прогавте можливість купити необхідні речі для утеплення та економного освітлення по найвигіднішим пропозиціям. А MyCredit допоможе знайти на все це гроші!

І, звісно ж, слідкуйте за нашими Instagram, Facebook, Telegram, YouTube, Будьте в курсі новин компанії. Адже найкрутіші акції – попереду!

Офіційні правила участі в акції
Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи