Новорічна країна MyCredit 2018

action-NY-ukr

Свято все ближче. Відчуваєте як дух Нового року вже витає повсюди? Саме час розкрити нашу таємницю, яку ми від вас так давно приховували ... на нашому сайті відкрила свої двері Новорічна країна MyCredit! Країна звичайно ж непроста, а чарівна: у ній ви не тільки поринете в дитинство і весело проведете час, але і зможете зібрати для себе купу подарунків - 10 крутих гаджетів і 10 знижок до 50%!

Як потрапити в Новорічну країну MyCredit?

Всі подарунки заховані на сторінці Новорічної країни MyCredit. Для переходу скористайтеся цим посиланням


ny-share-1

Що потрібно зробити, щоб виграти подарунки?

При переході на сторінку Новорічної країни MyCredit ви поринете в цілу новорічну історію. На сторінці, що відкрилася, в різних елементах зображення ми сховали для вас цілий мішок подарунків на будь-який смак. Щоб вгадати, в якому з місць захований ваш подарунок, клікайте на різні елементи картинки. Для навігації по сайту використовуйте скрол мишкою.

Що можна виграти?

У Новорічної країні MyCredit ви зможете знайти подарунки на будь-який смак! Наші подарунки ми поділили на 2 групи:

- моментальні подарунки у вигляді промокодів на знижку від 25 до 50%. Багатьма з них ви зможете скористатися скільки завгодно разів протягом майже 3-х місяців. Всього ми приготували для вас 10 таких промокодів:Важливо: промокоди необхідно відразу зберегти себі. Радимо скопіювати їх в окремий файл або зробити скріншоти сторінок. Такі промокоди ви зможете знайти тільки в цій новорічній грі.

  • участь у розіграші 10 крутих гаджетів, серед яких: Apple Watch, гіроборд, смарт-ваги, смарт-чашка, 3D-ручка, фітнес-трекер, геймпад і багато іншого. Всього ми приготували для вас 10 таких подарунків:

10-gifts

Важливо: якщо вам випав подарунок - участь в розіграші призів, обов'язково залиште свої контактні дані у вікні. Тільки після цього ви зможете взяти участь в розіграші.

Хто може взяти участь в Новорічній акції?

Взяти участь в Новорічній акції від MyCredit і поборотися за 10 крутих гаджетів і знижки до 50% зможуть абсолютно всі бажаючі: як наші постійні клієнти, так і користувачі, які ще жодного разу не користувалися нашим сервісом онлайн-кредитування.

Скільки діє акція?

Новорічна акція від MyCredit діє в період з 12 грудня 2017 року по 17 січня 2018 року.

Розіграш подарунків пройде 17 січня 2018 року в 14:00.. Переможець визначитися з допомогою генератора випадкових чисел random.com. Результати розіграшу призів будуть опубліковані на сайті Mycredit.ua, а також на офіційних сторінках соціальних мереж.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи