OH MY FREEDOM - ПЕРШИЙ КРЕДИТ 0.01%!

Справжня свобода для нових клієнтів! З 13.05.2020 всі клієнти, які вперше користуються нашим сервісом, отримують унікальну можливість оформити кредит під 0,01%. Подробиці акції читайте нижче.

news-pervy-pod-0

Ми намагаємося зробити наш сервіс не тільки зручним, але і максимально вигідним для наших клієнтів. А що може бути вигідніше безвідсоткового кредиту? Правильно, нічого! Тому ми запускаємо акцію "OH MY FREEDOM". в рамках якої всі нові клієнти отримують можливість оформити кредит по 0,01% і оцінити переваги MyCredit без переплат.

Хто може скористатися акцією?

Учасниками акції автоматично стають усі клієнти MyCredit, які оформляють перший кредит в сервісі.

Умови акції

Умови зрозумілі і прості. Вам не потрібно нічого робити - знижка 99,9% спрацьовує автоматично в процесі подачі заявки на перший кредит.

Важливі моменти в акції "OH MY FREEDOM"

  • Безвідсотковий кредит діє за умови погашення договору в строк. Якщо при користуванні першою позикою ви не встигаєте повернути її вчасно і потрапляєте в прострочення, акційна ставка 0,01% перестає діяти і буде перерахована відповідно до стандартних умов сервісу - 1,99% за день користування позикою.
  • Якщо ви підключаєте послугу пролонгації і продовжуєте перший кредит, ставка за наступний період користування позикою також буде перерахована відповідно до стандартних умов сервісу.

Період дії акції

Акція діє з 13.05.2020 року.

Оформляйте кредит під 0,01% і відчуйте справжню свободу!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи