OH MY FREEDOM - ПЕРШИЙ КРЕДИТ від 0.01% в день!

Справжня свобода для нових клієнтів! Тепер усі клієнти, які вперше користуються нашим сервісом, можуть оформити кредит на термін до 15 днів за акційною ставкою 0,01% на день. І якщо гроші потрібні трохи довше - на термін від 16 до 30 днів - то можна укласти договір за акційною ставкою 1% на день. Подробиці акції читайте нижче.

news-pervy-pod-0

Ми прагнемо зробити наш сервіс не лише зручним, а й максимально вигідним для наших клієнтів. Тому оновили акцію "OH MY FREEDOM", в рамках якої нові клієнти отримують можливість оформити кредит на короткий термін до 15 днів під 0,01% або ж на тривалий термін - від 16 до 30 днів під 1%, і повністю оцінити переваги надшвидкого сервісу MyCredit.

Хто може скористатися акцією?

Учасниками акції автоматично стають усі клієнти MyCredit, які оформлюють перший кредит на сервісі.

Умови акції

Умови акції дуже зрозумілі та прості. Вам не потрібно нічого робити, лише оберіть потрібний термін та суму в калькуляторі — і миттєво побачите відсотки, які будуть нараховані сервісами у разі укладення договору.

Так, якщо ви обираєте термін використання грошей від 1 до 15 днів, діятиме акційна ставка 0,01% на день. Якщо ви обираєте термін використання грошей від 16 до 30 днів, діятиме акційна ставка 1% на день.

Важливі моменти акції "OH MY FREEDOM":

Акційні ставки застосовуються за умови своєчасного погашення договору. Якщо ж при користуванні першою позикою ви не встигаєте її повернути вчасно та потрапляєте в прострочку, кожен день прострочки буде рахуватися за базовою ставкою сервісу — 2,5% на день.

Але, якщо ви вчасно підключите послугу пролонгації та продовжите строк першого кредиту (для цього потрібно укласти додаткову угоду та оплатити відсотки), ставка за наступний період користування позикою буде 1%.

Дотримуйтесь умов акції, щоб отримати максимальну вигоду від користування послугами MyCredit.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи