Справа в яйцях! Рахуйте і забирайте до 17 000 грн!

Готові до великодніх розваг? А до розіграшу реальних грошей? Вгадайте, скільки яєць в банці, і отримайте 10 000, 5000 або 2000 грн!

pasha-akcija-2021-ua

Друзі, команда MyCredit серйозно підготувалася до Великодня і зібрала небувалу кількість яєць. Ми відповідально порахували їх і помістили в п'ятилітрову банку.

Тепер справа за вами. Підрахуйте точну кількість яєць в банці і виграйте грошові призи!

Як виграти гроші?

На акційній сторінці ви побачите, що зображення банки з яйцями, яке можна покрутити і збільшити на весь екран.

Порахуйте, скільки яєць в банці і напишіть точне число* в форму. Ми знаємо, що це завдання з зірочкою, але впевнені: ви впораєтеся! Щоб перевірити себе, натисніть кнопку «Дізнатися результат».

Не вгадали з першого разу? Не проблема: кількість спроб не обмежена! А ще є підказки, в який бік рухатися — багато чи мало, «тепло» або «холодно».

Всі клієнти нашого сервісу, які вгадають точну кількість яєць, зможуть взяти участь в розіграші грошових призів — 10 000, 5000 і 2000 грн!

Умови акції

Запрошуємо рахувати яйця в банці з 29 квітня по 13 травня 2021 року.

Взяти участь у розіграші грошових нарахувань зможуть лише клієнти MyCredit, які оформили від одного кредиту в нашому сервісі. Гроші будуть зараховані на банківські картки переможців після офіційного оголошення результатів.

Розіграш відбудеться 14 травня 2021 року о 14:00 на сторінці MyCredit в Instagram. Результати опублікуємо на сайті і в соцмережах.

* Кількість яєць в банці — від 0 до 2000. Просимо вводити значення в числовому форматі: наприклад, 1, 11 або 111.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи