Розіграш у Facebook, Instagram і Telegram. Отримай круті подарунки за коментар

Ну що, задамо галасу? Love батл на нашому сайті розпочався, пропонуємо продовжити його і в Facebook, Instagram та Telegram!

batl-smm

Команда MyCredit вирішила приєднатися до батлу і бере на себе відповідальність за кожну команду, наші хлопці - за команду хлопців, дівчата - за команду дівчат. Щотижня ми будемо відстежувати команду відстаючих і віддуватися за них. Ваша задача - придумати завдання аутсайдерам, а виконувати їх будемо ми.

Що потрібно зробити щоб виграти?

  • вигадати оригінальне завдання для команди, що програє і написати його в коментарях до посту з цим розіграшем в Facebook, Instagram або Telegram (команду, яка програє ми будемо визначати за рейтингом на сайті під час розіграшу).

Що можна виграти?

Переможців декілька:

  • автор "завдання тижня" отримає фітнес-браслет і промо на 60% (визначить наша компанія);
  • "коментатор тижня" серед усіх учасників отримає набір MyCredit і промо на знижку 60% (визначить random.org).

Як визначимо переможців?

Такий розіграш проводиться в Facebook, Instagram і Telegram кожен щотижня. Переможець "завдання тижня" буде один, "коментаторів тижня" буде 3 (по одному з кожної соцмережі).

Враховується тільки 1 коментар від 1 людини.

Кожну середу о 14.00 ми будемо підводити підсумки і називати імена переможців. Результати розіграшу опублікуємо на наших офіційних сторінках у Facebook, Instagram і Telegram.

Бажаємо всім удачі і з нетерпінням чекаємо ваших оригінальних завдань! З'ясуємо "хто кого"?

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи