Створюй мрії: 30 000 грн на ваші бажання

День Святого Валентина та 8 березня - два чарівних свята, коли хочеться радувати коханих сюрпризами. На жаль, створюючи свято для близьких, ви зовсім забуваєте про себе ... Команда MyCredit вирішила, що настав час виправити цю ситуацію! Ми хочемо подбати саме про вас, і готові подарувати вам 30 000 гривень на реалізацію ваших бажань в новій акції - "Створюй мрії".

Щоб ви могли насолодитися святковою атмосферою на повну, ми приготували для вас саме ті подарунки, про які ви мрієте. Дозвольте собі пофантазувати і розслабитися, напишіть про те, чого давно хочеться, але на що весь час не вистачає грошей. Поділіться своїм бажанням і ми постараємося втілити його в життя!

Умови акції

Для того, щоб взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму на сторінці акції й дотримуватися кількох простих умов:

  • бути клієнтом MyCredit - на момент розіграшу у вас повинно бути не менше одного погашеного кредиту в сервісі MyCredit, яким ви користувалися не менше 7 днів;
  • загадати подарунок, вартість якого не повинна перевищувати суму 3 000 грн;
  • постарайтеся максимально конкретизувати своє бажання - чим чіткіше ви зможете його сформулювати, тим вище ймовірність того, що ми зможемо його виконати саме в тому вигляді, в якому ви його загадали.

Де знаходиться акція?

Акція розташована на головній сторінці нашого сайту. Для переходу скористайтеся посиланням.

Результати акції

Переможцями стануть відразу 10 учасників, кожен з яких отримає бажаний подарунок вартістю до 3 000 грн. Розіграш відбудеться 12.03.2018 о 14:00, результати будуть визначені за допомогою сервісу random.org.

Три клієнта, бажання яких наберуть найбільшу кількість лайків на сайті отримають додатковий приз - промокод на знижку 100% на наступний кредит.

Результати акції будуть опубліковані на сайті Mycredit.ua, а також на офіційних сторінках MyCredit в соціальних мережах.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи