Тільки в додатку! Гроші на що завгодно і 100 грн на мобільний!

З MyCredit ви завжди отримуєте більше! Отримуйте кредити в нашому додатку, виплачуйте їх без прострочень і гарантовано беріть участь в щотижневому розіграші 5 мобільних поповнень на 100 грн!

akcija-mob-ua

Що доступніше онлайн-позик? Звичайно ж, кредити в смартфоні, які ви можете оформляти і погашати в будь-який час доби, навіть зі слабким інтернетом. Все, що потрібно — завантажити швидкий додаток з грошима всередині.

На цьому сюрпризи не закінчуються! Тільки з 14 травня по 25 червня 2021 нових і постійних клієнтів MyCredit чекає приємний подарунок у додатку — щотижневий розіграш 5 поповнень мобільного рахунку на 100 грн!

Як виграти поповнення?

Все дуже просто! Беріть гроші на що завгодно в додатку MyCredit і виплачуйте позики вчасно.

Щотижня серед всіх клієнтів, які оформили кредит в додатку, ми будемо розігрувати 5 поповнень мобільного на 100 грн.

Умови акції

Період проведення акції — з 14 травня по 25 червня 2021 року.

Взяти участь у розіграші поповнень зможуть всі клієнти сервісу, які оформили кредит в мобільному додатку в акційний період та на момент розіграшу не перебувають у простроченні.

Розіграш 5 поповнень будемо проводити щотижня, по п'ятницях, на протязі всього періоду акції: 21 травня, 28 травня, 4 червня, 11 червня, 18 червня та 25 червня 2021 року. Переможців визначимо випадковим чином за допомогою сервісу Random.org.

Результати розіграшу шукайте на сторінці MyCredit в Facebook.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи