Акція "ТURBO-BABKI на Halloween"

Не дражнимо — просто даруємо! Тільки для клієнтів MyCredit — Турбо Бабки на Хеллоуін, даруємо знижку 65% і додаткові бали для участі в розіграші 500 000 грн.

halloween-2021-ukr

З 21 жовтня по 31 жовтня, з нагоди Дня Всіх Святих, ми робимо подарунок для всіх наших клієнтів. Оформляйте кредит на термін до 30 днів за допомогою промокода на знижку 65% та отримайте додатково 2 бали. Вони одразу зарахуються до ваших балів Акції Турбо Бабки.

Як стати учасником?

Взяти участь в акції може кожен, хто користується сервісом MyCredit. Для цього необхідно скористатися промокодом при оформленні нової позики на будь-яку суму в період з 21 жовтня по 31 жовтня терміном до 30 днів. При цьому ви отримаєте 65% знижки на процентну ставку. Але і це ще не все. Кожен, хто скористається промокодом, після схвалення заявки отримує додаткові бали.

Що робити з балами, які будуть нараховані?

Якщо сума ваших балів дорівнює 50, то ви можете обміняти їх на 1 квиток, який дає вам можливість стати власником річного запасу грошей - півмільйона гривень! Більше балів — більше квитків, а значить більше шансів на виграш. Грошовий приз в розмірі 500 000 гривень ми розіграємо 2 листопада в 16:00 в прямому ефірі. Детальніше про Акцію "Турбо Бабки" ви можете дізнатися за посиланням: натисни на мене.

Станьте нашими підписниками в Instagram, Facebook, Telegram, YouTube і тримайте руку на пульсі. Нам є, чим вас дивувати.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи