Вигода завдає «Подвійний удар»: 250 грн на рахунок і поповнення мобільного!

Запрошувати друзів в MyCredit вигідно, а в квітні у два рази вигідніше. Діліться реферальним посиланнями, гарантовано отримуйте гроші на рахунок і беріть участь в розіграші 5 поповнень мобільного!

dvojnoi-udar

Не пропустіть найкращу акційну пропозицію! Тільки з 16 квітня по 16 травня 2021 запрошуйте друзів і знайомих в MyCredit і отримуйте подвійну вигоду — 250 грн на рахунок і поповнення мобільного 300 грн на двох.

Як взяти участь в акції «Подвійний удар»

  • Запрошуйте друзів стати клієнтами MyCredit. Для цього скопіюйте посилання-запрошення в Особистому кабінеті і відправте його другу будь-яким зручним способом — в смс, електронною поштою, в месенджері або соцмережах.
  • Після того, як друг перейде по посиланню і оформить позику від 500 грн на термін від 7 днів, протягом 3 днів ви отримаєте 250 грн на рахунок. Гроші можна вивести на свою платіжну картку.
  • Серед усіх учасників, які приведуть друзів в MyCredit в період дії акції, ми розіграємо 5 поповнень мобільного: по 150 грн для вас і вашого друга*!

Умови акції

Взяти участь у розіграші мобільних поповнень зможуть всі клієнти нашого сервісу, які привели друзів з 16 квітня по 16 травня 2021 року.

Розіграш поповнень мобільного відбудеться 17 травня 2021 року о 14.00 на сторінці MyCredit в Instagram, в прямому ефірі.

Важливо, щоб в період акції ваш активний кредит не перебував у простроченні або реструктуризації. В такому випадку ви не зможете вивести бонусні нарахування і взяти участь у розіграші.

* За умови запрошення двох і більше друзів поповнення отримає той, хто оформив кредитний договір раніше.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи