Що ми робимо

Ви отримуєте гроші тоді, коли вони необхідні Вам більше всього. Ми намагаємося зробити отримання позики простим для кожного, при цьому дотримуючись нашого основного принципу — допомогу повинна прийти моментально, як тільки вона потрібна. Для підписання договору Вам не доведеться їхати до нас в офіс. В якості підпису ми використовуємо цифровий код , який надсилається на Ваш телефон через SMS. Ввівши його на сайті, Ви підтверджуєте згоду зі всіма пунктами договору.

myCredit-video
play

Як взяти кредит в MyCreditРішення по Вашій заявці буде прийнято протягом 10 хвилин. Якщо заявка схвалена, гроші будуть відправлені в ту ж мить!


Відмінності MyCredit від інших систем мікрокредитування:

Економічність і надійність.

Прості умови і надання позик виключно в режимі онлайн дозволили нам знизити розмір відсотків і комісій до мінімуму. Для проведення всіх операцій з особистою інформацією клієнтів в режимі реального часу ми використовуємо захищені канали.

Простота і оперативність.

Ми пропонуємо своїм клієнтам видачу позик онлайн 7 днів на тиждень 24 години на добу без збору довідок та відвідування офісу. Гроші переводяться нами на карту клієнта відразу після оформлення їм заявки.

Чесність і відкритість.

Оформляючи позику у нас, Ви не зіткнетеся з жодними прихованими комісіями, заплутаними кредитними планами і прописаними дрібним шрифтом умовами. Ми надаємо кожному користувачеві можливість самостійно вибрати і проконтролювати термін, суму і дату повернення позики.

Дружелюбність і ввічливість.

Наш сервіс приємно здивує Вас зручністю і зрозумілим інтерфейсом, делікатним використанням нагадувань і розсилок, а також поважних і легкою мовою спілкування. З будь-яких питань про те, як отримати кредит, можна проконсультуватися у наших фахівців по телефону.Як саме оформити кредит в MyCredit? Все просто:

 1. Виберіть необхідну суму і термін
 2. Рішення онлайн в будь— яку пору доби
 3. Повна вартість користування кредитом відома зазделегідь
 4. Отримайте гроші миттєво, навіть уночі.

Як ми приймаємо рішення по заявці:

 1. Кожна заявка аналізується в автоматичному режимі
 2. Система аналізує тисячі параметрів, щоб робити миттєві та точні рішення при схваленні заявок
 3. Ми пропонуємо позики тільки тим, хто, на нашу думку, може їх вчасно повернути
 4. Для Вашої безпеки, співробітники служби підтримки не мають доступу до причин, що вплинули на рішення

Хто може стати нашим клієнтом:

 1. Громадяни України віком старші 18 років
 2. Необхідно мати мобільний телефон
 3. Необхідно мати паспорт громадянина України і ІПН

Як погасити позику в MyCredit:

Без будь-якої комісії Ви можете скористатися будь-яким зручним способом погашення мікропозики:

 • Оплатою готівкою в будь-якому банку України за реквізитами MyCredit;
 • Через термінал;
 • В особистому кабінеті на сайті MyCredit за допомогою будь— якої банківської карти VISA або MasterCard;

Графік погашення кредиту Ви можете подивитися у Вашому особистому кабінеті. Ми довіряємо нашим клієнтам і завжди намагаємося йти назустріч. При неможливості повернути кредит в потрібний день - можете перенести дату повернення позики на термін від декількох днів до місяця, сплативши комісію на продовження.

Або:

Якщо Ви не розрахували свої сили, можете змінити дату повернення, продовживши поточний займ. Виберіть термін, на який хочете продовжити та оплатіть проценти за поточним кредитом. Продовжити позику можливо в будь-який час.