Як отримати в банку довідку, що ви є власником картки?

Для вас ми підготували просту інструкцію про те, як в найпопулярніших українських банках отримати довідку, що ви є власником картки.

ПриватБанк

Для отримання довідки по картці ПриватБанку, необхідно зайти в Приват24. У розділі "Всі послуги", виберіть: "Послуги - Сервіс довідок - Замовити довідку".

privat-1-step privat-2-step privat-3-step privat-4-step

Оберіть тип необхідної довідки і натискайте кнопку "Продовжити". Оберіть необхідні дані для довідки і натискайте кнопку "Продовжити".

Монобанк/Universal

Щоб отримати довідку в Монобанк, необхідно звернутися до служби підтримки Монобанк. Вкажіть оператору тип довідки і залиште свою адресу електронної пошти. Протягом 24 годин довідка буде готова і відправлена на ваш e-mail.

Альфа-Банк

Для отримання довідки по картці Альфабанк зайдіть у додаток MyAlfabank. У розділі "Всі послуги" оберіть: "Послуги - Створити довідку - Реквізити".

ОТП Банк

Для отримання довідки в ОТП Банку зайдіть на сайт otpbank.com.ua. Оберіть розділ: "Приватним клієнтам - онлайн-обслуговування - замовлення виписки на email - реквізити".

opt-bank1 opt-step2
opt-step3

Credit Agricole

Для отримання довідки в Credit Agricole зайдіть на сайт credit-agricole.ua. Оберіть розділ: "Приватним клієнтам - заявка на довідку - виписка - реквізити". Також довідку ви можете отримати в будь-якому зручному відділенні банку.

А-Банк

Щоб отримати довідку в А-Банку зайдіть у додаток А24. У розділі "Послуги", оберіть: "Довідки - Створити довідку - Реквізити". Також довідку можна сформувати в онлайн чаті. Для цього необхідно авторизуватися і звернутися в чат А24. Також довідку можна отримати в будь-якому зручному для вас відділенні А-Банку, при собі необхідно мати паспорт та ІПН.

У деяких банках, отримати довідку власника картки можна виключно у відділенні. Для цього необхідно звернутися в будь-яке зручне для вас відділення з паспортом та ІПН. Серед них:

  • БАНК КРЕДИТ ДНІПРО
  • Банк Восток
  • БТА Банк (послуга є платною)
  • Idea Bank
  • Ощадбанк
  • Мегабанк
  • Банк Аваль (послуга є платною)
  • Ukrsibbank

Якщо ви є клієнтом Укргазбанку, щоб отримати довідку власника карти, слід звернутися в те відділення банку, де ви відкривали рахунок.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img