Як перевірити ліміт на картці?

Ми підготували просту інструкцію, як перевірити ліміт на картці будь-якого українського банку. Варіантів кілька:

1. Через інтернет-банкінг. Це самий простий та зручний спосіб дізнатися баланс, якщо є вільний доступ до інтернету. Переконаємося на прикладі:

  • Перейдіть на офіційний сайт ПриватБанку, введіть номер мобільного і пароль.
  • banking-privat-1
  • Щоб перевірити, що в систему входить клієнт, а не шахрай, банк може запросити тестовий дзвінок. Тримайте телефон під рукою, зніміть трубку і натисніть 1.
  • Незалежно від того, був дзвінок чи ні, на сайті відбудеться автоматичний перехід до Особистого кабінету. Тут можна подивитися ліміт по всіх активних картках.
  • banking-privat-2

2. Через мобільний банкінг. Цей спосіб перевірки доступний лише власникам смартфонів, на які встановлено мобільний додаток банку (можна завантажити в Google Play або App Store). Якщо потрібно дізнатися, скільки грошей на картці, просто авторизуйтесь в додатку.

Через кілька хвилин баланс підвантажиться на головний екран. Наприклад, в додатку Monobank ліміт по картці виводиться в такий спосіб:

banking-mono

3. Через банкомат, вибравши опцію «Баланс рахунку». Інформацію можна вивести на екран або чек. Якщо використовуєте банкомат свого банку, за перевірку платити не доведеться.

4. За телефоном гарячої лінії. У відділенні, на сайті, в рекламних буклетах банку можна подивитися короткий номер: наприклад, в ПриватБанку — 3700. Після зателефонуйте в контакт-центр, з мобільного — безкоштовно. У багатьох системах працює голосовий робот. Якщо слідувати його підказкам, легко дізнатися баланс картки, не чекаючи відповіді оператора.

5. Підключити смс-інформування. Послуга платна, але кожен раз, коли на картку будуть надходити гроші, ви отримаєте смс-повідомлення. Деякі банки пропонують дізнатися баланс без підключення послуги. Наприклад, клієнти Привату можуть відправити чотири останні цифри 16-тизначного номера картки на 10060 та у відповідь отримати смс з актуальним лімітом. Вартість смс-запиту — згідно тарифів мобільного оператора.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img