Як перевірити ліміт на картці?

Ми підготували просту інструкцію, як перевірити ліміт на картці будь-якого українського банку. Варіантів кілька:

1. Через інтернет-банкінг. Це самий простий та зручний спосіб дізнатися баланс, якщо є вільний доступ до інтернету. Переконаємося на прикладі:

  • Перейдіть на офіційний сайт ПриватБанку, введіть номер мобільного і пароль.
  • Щоб перевірити, що в систему входить клієнт, а не шахрай, банк може запросити тестовий дзвінок. Тримайте телефон під рукою, зніміть трубку і натисніть 1.
  • Незалежно від того, був дзвінок чи ні, на сайті відбудеться автоматичний перехід до Особистого кабінету. Тут можна подивитися ліміт по всіх активних картках.

2. Через мобільний банкінг. Цей спосіб перевірки доступний лише власникам смартфонів, на які встановлено мобільний додаток банку (можна завантажити в Google Play або App Store). Якщо потрібно дізнатися, скільки грошей на картці, просто авторизуйтесь в додатку.

Через кілька хвилин баланс підвантажиться на головний екран. Наприклад, в додатку Monobank ліміт по картці виводиться в такий спосіб:

3. Через банкомат, вибравши опцію «Баланс рахунку». Інформацію можна вивести на екран або чек. Якщо використовуєте банкомат свого банку, за перевірку платити не доведеться.

4. За телефоном гарячої лінії. У відділенні, на сайті, в рекламних буклетах банку можна подивитися короткий номер: наприклад, в ПриватБанку — 3700. Після зателефонуйте в контакт-центр, з мобільного — безкоштовно. У багатьох системах працює голосовий робот. Якщо слідувати його підказкам, легко дізнатися баланс картки, не чекаючи відповіді оператора.

5. Підключити смс-інформування. Послуга платна, але кожен раз, коли на картку будуть надходити гроші, ви отримаєте смс-повідомлення. Деякі банки пропонують дізнатися баланс без підключення послуги. Наприклад, клієнти Привату можуть відправити чотири останні цифри 16-тизначного номера картки на 10060 та у відповідь отримати смс з актуальним лімітом. Вартість смс-запиту — згідно тарифів мобільного оператора.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img