Що таке довгострокове кредитування з аннуїтетним графіком погашення в MyCredit?

Довгостроковий кредит з аннуїтетним графіком погашення в MyCredit — новий продукт на ринку мікрокредитування. Оформляючи позику в MyCredit, віднині ви можете обрати, яким чином вам буде зручніше виплачувати її:

  • поетапно, використовуючи послугу довгострокового кредитування з оплатою рівними частинами;
  • відповідно до стандартних умов — кредит на термін до 30 днів з разовим погашенням до кінцевої дати, прописаної в договорі.

Обираючи другий варіант, ви отримуєте можливість отримати гроші на тривалий термін — 64 дні, та виплатити їх частинами. Сума до повернення включає тіло та заздалегідь розрахований відсоток, ділиться на 4-ри рівні частини, виплачувати які необхідно згідно графіка.

Графік виплат формується наступним чином: кожні 16 днів клієнт виплачує одну частину суми до повернення. Для вашої зручності графік буде відображений в особистому кабінеті користувача на сайті.

Довгостроковий кредит оформляється за зниженою ставкою — 1,6% за добу користування. Для даної пропозиції також передбачено можливість скористатися промокодом на знижку та оформити позику на найбільш вигідних умовах.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img