Якими можуть бути наслідки прострочення або невиплати кредиту?

На наступний день після закінчення терміну кредитування, прописаного в договорі, для клієнтів MyCredit настає прострочення. У цей період діє відсоткова ставка у розмірі 2,7% від суми кредиту за кожну добу прострочення. Про це написано в Договорі.

Так, згідно з чинним законодавством, якщо Сума Позики, зазначена в п. 2 Договору, не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, за користування позикою понад встановлений Договором строк Позикодавець має право, у випадку невиконання Позичальником умов цього Договору, нараховувати пеню в розмірі, визначеному п. 2 Договору, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування» та іншими актами законодавства.

Якщо Сума Позики, зазначена в п. 2 Договору, перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати, за користування Позикою понад встановлений Договором строк нараховуються проценти за понадстрокове користування Позикою (її частиною) за ставкою, визначеною п. 2 Договору, за кожен день такого користування з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування» та іншими актами законодавства.

В обох випадках мова йде про щоденну ставку в розмірі 2,7%. Додаткових комісій немає.

Ми рекомендуємо вам уважно вивчити умови договору перед його підписанням.
Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img