Мені прийшло повідомлення, що позика схвалена. Як підписати кредитний договір?

Шановний клієнт, якщо Ви отримали повідомлення про схвалення заявки, підпишіть паспорт та оферту по кредиту. Для цього:

  1. Перейдіть в Особистий кабінет та натисніть кнопку «Ознайомитися».
  2. LK-oznakomitsya
  3. У вікні відкриється паспорт кредиту і договір оферти. Під бланком паспорта кредиту Ви побачите сгенерирований системою одноразовий електронний підпис. При бажанні можна змінити його значення, навівши курсор на поле.
  4. elektron-1
  5. Опустіться в нижню частину сторінки, поставте галочку навпроти рядка «Ознайомлений і підписую паспорт кредиту». Відразу після цього ми надішлемо на електронну пошту зразок одноразового підпису та підписаний паспорт кредиту.
  6. elektron-2
  7. Щоб підписати оферту, перевірте автоматично сгенерированное значення другої електронного підпису та поставте галочку навпроти рядка «Приймаю оферту і підписую договір». Після цього на електронну пошту прийде ще один лист — з другим зразком електронного підпису і підписаним договором оферти.
  8. elektron-3-1
  9. Щоб закінчити з оформленням документів, натисніть кнопку «Підписати».
  10. elektron-3-2

Вітаємо, підписання договору пройшло успішно! Чекайте надходження грошей на прикріплену банківську карту — це займе декілька хвилин. Після успішного зарахування коштів ми відправимо на пошту детальний кредитний договір.

Важливо! Порядок підписання документів передбачений вимогами Нацбанку. Щоб при оформленні кредитного договору не виникло проблем, просимо слідувати інструкції.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img