Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Питання-відповідь   Оформлення кредиту   У мене немає адреси електронної пошти? Як зареєструвати електронну пошту?

Питання і відповіді

У мене немає адреси електронної пошти? Як зареєструвати електронну пошту?

Ukr.net

Для реєстрації в сервісі Ukr.net, перейдіть за посиланням. Ліворуч знаходиться опція "Реєстрація". Після натискання цієї кнопки система направить вас на сторінку реєстрації, де вам потрібно буде вказати особисті дані (ім'я, прізвище, стать, дату народження, номер телефону) і придумати ім'я скриньки й пароль для входу.

Враховуйте, що ім'я скриньки в подальшому буде не тільки логіном, а й адресою електронної пошти, яку ви зможете використовувати абсолютно з будь-якою метою: реєструватися на будь-яких сайтах і в соціальних мережах, вести робочу або особисту переписку і т. д. Усі користувачі, з якими ви будете спілкуватися через пошту, будуть бачити ваші дані, тому поставтеся до цього етапу відповідально.

Що стосується пароля, постарайтеся придумати пароль середнього або високого ступеня захисту, що містить маленькі і великі літери латинського алфавіту та цифри. Це дозволить вам захистити свою пошту від злому і від шахраїв.

Коли всі поля будуть заповнені, натисніть на кнопку "Отримати код". На вказаний вами номер телефону прийде повідомлення з кодом для активації. Після того як ви ввели код в потрібне поле - можете починати роботу зі скринькою.

G-mail

Для реєстрації поштової скриньки в системі GMail перейдіть за посиланням. Ви потрапляєте на сторінку реєстрації, де потрібно вказати інформацію про себе і номер телефону, а також придумати логін і пароль для входу.

Як ми вже згадували вище, будьте уважні в процесі вибору логіна і пароля. Логін зможуть бачити всі, з ким ви будете спілкуватися через електронну пошту, тому практичніше і зручніше буде придумати логін, що відповідає вашому імені та прізвищу. Пароль слід вибирати максимально безпечний - не використовуйте в якості пароля свою дату народження або прізвище, нехай краще це буде щось особисте, про що можете знати тільки ви. Пароль необхідно буде ввести двічі, щоб уникнути системних помилок.

Обов'язковим для заповнення полем є також "номер телефону". У разі втрати пароля або злому поштової скриньки, ви зможете відновити електронну пошту через код, який буде висланий у SMS-повідомленні.

Якщо всі поля в реєстраційній формі заповнені, натисніть кнопку "Далі". Google запропонує вам ознайомитися з умовами користування сервісів та політикою конфіденційності. Після того, як ознайомитеся з даними документів натискайте кнопку "Приймаю".

Після проходження всіх етапів реєстрації поверніться до поля, де вказували номер телефону й перевірте правильність даних. Після виберіть "Текстове повідомлення" і натисніть на кнопку "Продовжити". Далі введіть код з SMS, натисніть "Продовжити" і все - ваша пошта готова до використання.

I.UA

Найпростіший сервіс, де можна зареєструвати електронну поштову скриньку в Україні - I.UA. Для цього перейдіть за посиланням. Праворуч вгорі ви побачите віконце "Реєстрація". Натиснувши на нього ви потрапляєте на сторінку реєстрації, форма якої складається буквально з 4 полів.

Єдиний нюанс - для реєстрації в цьому сервісі, у вас повинна вже бути діюча електронна пошта, саме на неї буде надіслано повідомлення про реєстрацію і вам не обов'язково буде залишати свій номер.

Заповнивши поля на першій сторінці реєстрації, натискайте на кнопку "Продовжити". Ви переходите на сторінку заповнення анкетних даних. Поля "прізвище" і "номер телефону" не є обов'язковими для заповнення.

Коли всі поля будуть заповнені, натисніть на кнопку "Зареєструватися" - ви створили поштову скриньку в сервісі I.UA.

У завершення, пропонуємо кілька порад, які стануть в нагоді вам при реєстрації будь-якої поштової скриньки:

  • При заповненні анкетних даних намагайтеся бути чесними і вказуйте свої правдиві дані. Співрозмовнику буде набагато приємніше спілкуватися, бачачи ваші реальні ініціали. Плюс, це зіграє вам на руку якщо виникне необхідність використовувати пошту в робочих цілях.
  • Якщо у вас вже є активна електронна пошта, обов'язково вкажіть її, якщо це потрібно. Прив'язка активної пошти буде додатковим захистом для вашої поштової скриньки і при втраті пароля ви зможете відновити його не тільки за допомогою номера телефону, але і через зазначену при реєстрації пошту.
Чи була ця відповідь вам корисна?
31
18
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
Роман Кредитний експерт MyCredit
Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.