Питання і відповіді

Що таке період пролонгації?

Іноді можуть виникнути ситуації, коли позика може знадобиться на більш тривалий термін, ніж ви планували. Щоб не попасти в прострочення, скористайтеся безкоштовною послугою пролонгації позики на термін до 30 днів. Для цього:

  1. Перейдіть до Особистого кабінету.
  2. Виберіть функцію «Продовжити» (доступна з середини терміну договору).
  3. Вкажіть кількість днів, на яке хочете відкласти виплату боргу. Зверніть увагу: період продовження не може бути більше терміну, на який ви оформили кредит.
  4. Погасіть поточні відсотки, щоб уникнути нарахування пені та перенести дату остаточного розрахунку.

Продовження позики зі знижкою

Клієнти MyCredit, які оформили кредит за стандартною відсотковою ставкою (1,6% в день) або по промокоду зі знижкою до 40% включно, можуть продовжити позику на 7, 15, 30 днів зі знижкою 10%, 15%, 20% відповідно.

Оформити пролонгацію на кращих умовах можна за один день до кінця дії кредитного договору, обравши в Особистому кабінеті функцію «Продовжити зі знижкою». Термін продовження та розмір знижки залежить від кількості днів, на які займ був оформлений напочатку. Наприклад, якщо ви взяли кредит на:

  • 7-14 днів, то зможете продовжити його на 7 днів зі знижкою 10%;
  • 15-29 днів — доступна пролонгація на 7 днів зі знижкою 10% та на 15 днів зі знижкою 15%;
  • 30 днів — можливе продовження на 7 днів зі знижкою 10%, на 15 днів зі знижкою 15% та на 30 днів зі знижкою 20%.

Важливо! Після того, як термін продовження кредиту зі знижкою закінчиться, ви відразу потрапите в прострочення (без підключення триденного грейс-періоду, коли пеня не нараховується). Щоб уникнути штрафів, можна повторно оформити пролонгацію необмежену кількість разів.

Як працює продовження кредиту для нових клієнтів?

Якщо ви вперше оформили позику в MyCredit на пільгових умовах — під 0,01%, то зможете продовжити його тільки за стандартною відсотковою ставкою — 1,6% в день. Для того, щоб продовжити перший кредит, необхідно сплатити відсотки за таку кількість днів, на яке ви бажаєте підключити продовження.

Як працює продовження позик для постійних користувачів MyCredit?

Для постійних користувачів нашого сервісу при продовженні кредитів застосовується та ж процентна ставка, що і при оформленні. Наприклад, якщо ви отримали гроші в кредит зі знижкою 50%, то при продовженні діюча ставка (0,8%) буде збережена.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
5
0
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
Ольга Овчинникова Керівник служби турботи про клієнтів MyCredit
30 днів
64 днi
Кешбек 100 грн за 1-й кредит під 0%*
до 12000 грн
Берете + Відсотки = Віддаєте
грн грн грн
Оплата у кінці терміну: 4 частини, 1-й платіж - 1 712 грн: (сб)
Умови кредитування: тут
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше