Чи можливо продовжити кредит?

Якщо під час користування кредитом ви розумієте, що не зможете оплатити його у встановлений період, оформлюйте пролонгацію. Послуга продовження дозволяє перенести дату розрахунку за позикою на вибрану кількість днів без нарахування пені та зміни кредитної історії.

Продовження кредиту на будь-який період

Ми розробили спеціальні умови пролонгації, які дозволяють продовжити кредит швидко та вигідно. Щоб збільшити термін кредитування, вам знадобиться просто оплатити відсотки за таку кількість днів, на яку ви продовжуєте позику. При внесенні суми, що відповідає певній кількості днів, кредит буде автоматично продовжений на відповідний термін протягом 24 годин.

Важливо! Термін продовження не може перевищувати строк, протягом якого кредит був оформлений спочатку.

Як продовжити позику зі знижкою?

Клієнти MyCredit, які оформили позику під 2,5% в день або по промокодом зі знижкою до 40% включно, можуть продовжити її на фіксований термін (7, 15, 30 днів) та заощадити до 20% на оплату відсотків. Для цього в останній день дії договору в Особистому кабінеті потрібно обрати функцію «Продовжити зі знижкою», щоб побачити вартість послуги продовження — вона розраховується автоматично з застосуванням дисконту. Розмір знижки залежить від терміну, на який ви продовжуєте кредит:

  • 7-14 днів — знижка 10%;
  • 15-29 днів — знижка 15%;
  • 30 днів — знижка 20%.

Після внесення одноразової оплати за продовження кредиту дата розрахунку буде перенесена на обрану вами кількість днів без нарахування пені.

Підключати послугу пролонгації можна необмежену кількість разів. Дізнатися точну суму та умови пролонгації можна в Особистому кабінеті користувача.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img