Як працює програма «Приведи друга»?

Для клієнтів нашого сервісу ми розробили вигідну партнерську програму «Приведи друга», в рамках якої можна заробляти реальні гроші за рекомендацію сервісу друзям і знайомим.

В Особистому кабінеті користувача з'явився розділ «Приведи друга». Тут ви знайдете унікальне посилання, по якій можете запрошувати друзів в наш сервіс. Важливо, щоб запрошений вами клієнт переходив саме за цим посиланням. Так ми зможемо зрозуміти, що клієнт прийшов по вашій рекомендації.

Відправляти запрошення ви можете прямо через Особистий кабінет користувача: по смс або листом на електронну пошту. В даному випадку ваше посилання спрацює автоматично. Відправляти запрошення через кабінет користувача можна не частіше 20 разів за добу: 10 по смс і 10 листом на електронну пошту.

Крім того, клієнти MyCredit можуть запрошувати друзів в сервіс оффлайн. В Особистому кабінеті користувача ви можете завантажити оголошення, натиснувши на кнопку "Запрошення оффлайн", і передати його особисто в руки друга, або приклеїти в спеціально відведених для оголошень місцях.

Запрошення містить QR-код з унікальним посиланням та ваш номер телефону. Це необхідно для того, щоб гроші за запрошеного клієнта отримали саме ви.

Направивши камеру телефону на QR-код, користувач потрапить на сайт MyCredit і зможе оформити кредит.

Для того, щоб гроші за програмою «Приведи друга» було нараховано, важливо, щоб користувач потрапив на сайт та оформив кредит за допомогою вашого QR-коду.

Умови програми «Приведи друга»:

  • стати учасником програми «Приведи друга» може кожен клієнт MyCredit, який скористався сервісом хоча б один раз і погасив кредит в строк;
  • за кожного нового друга ви отримуєте 250 гривень, за умови, що він оформив позику в сервісі за вашим посиланням;
  • в місяць таким чином можна заробити до 10 000 гривень.

Зверніть увагу, щоб отримати гроші, важливо запрошувати друзів, які ще не зареєстровані в MyCredit. Якщо у користувача вже є особистий кабінет в сервісі, гроші нараховані не будуть.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img