Онлайн заявка на позику

Оформлення заявки на кредит онлайн через інтернет в MyCredit — найкраща можливість отримати фінансову допомогу «тут і зараз», коли вона потрібні найбільше. Бракує коштів до зарплати, на комуналку, проїзд, обслуговування авто? Спробуйте подати онлайн заявку на кредит на картку через інтернет, заповнивши електронну форму, щоб протягом 15 хвилин отримати фінансову допомогу без відмов та виснажливих перевірок.

 • Хто може оформити заявку на кредит онлайн в Україні?

  Подати заявку на кредит онлайн в Україні в нашому сервісі може кожен повнолітній українець, незалежно від соціального статусу, місця проживання, наявності офіційного працевлаштування. Щоб оформити онлайн заявку на кредит, знадобитися тільки доступ до мережі, кілька хвилин вільного часу та банківська картка, оформлена на ваше ім'я.

 • Які документи потрібні для оформлення заявки на кредит?

  На відміну від банків, які прагнуть отримати максимум інформації про своїх клієнтів та вимагають стос паперів, ми проявляємо лояльний підхід. Отримати швидкі гроші на картку онлайн можна за двома документами:

  • цивільному паспорту;
  • ІПН.
 • Як подати заявку на кредит онлайн через інтернет в MyCredit?

  Все ще вважаєте, що для взяття грошей у борг необхідно витратити багато часу та сил? Спробуйте залишити заявку онлайн на отримання кредиту в МайКредіт та переконайтеся, що гроші до зарплати можуть бути по-справжньому доступними. Ми постаралися зробити сервіс максимально простим, функціональним та зручним, щоб взяти кредит онлайн могли всі, хто дійсно потребує цього: інваліди, студенти, пенсіонери, багатодітні мами та українці, що працюють неофіційно.

 • Оберіть суму та термін кредиту

  content-1

  Перш ніж оформити заявку на кредит онлайн на картку в Україні через інтернет, радимо визначитися з умовами кредитування. Для цього скористайтеся онлайн-калькулятором, який відразу після введення даних покаже суму до повернення з урахуванням нарахованих відсотків.

  Якщо ви вирішили вперше подати заявку на позику онлайн на картку, то зможете отримати до 12 000 грн на строк до 15 днів під 0,01% в день — майже безкоштовно! — і оцінити всі переваги сервісу.

  Якщо позика потрібна на довший строк, можна оформити її на 30 днів, при цьому перші 15 днів буде нараховуватися ставка 0,01% на день, з 16 по 30 день — 1% на день.

  Також можна підключити послугу пролонгації, якщо маєте намір користуватися грошима довше, ніж місяць. Це можна зробити в особистому кабінеті, поставивши відповідну позначку та сплативши відсотки. Відсоткова ставка при продовженні першого кредиту становить 1% на день.

  При наступних зверненнях надаємо до 18 000 грн під 2,5% в день, але на сторінках наших спільнот у соціальних мережах та розсилках представлені промокоди на знижки, які допомагають знизити розмір переплати.

 • content-3

  Заповніть заявку на кредит

  Онлайн заявка на грошовий кредит в Україні заповнюється прямо на сайті.

  Потрібно ввести особисті дані:

  • ПІБ і дату народження.
  • Дані паспорта або ID-карти. За бажанням можете прикріпити в форму фото з паспортом — це збільшить ймовірність схвалення запиту.
  • Адресу прописки та проживання.
  • агальну інформацію про працевлаштування та цілі отримання коштів.
 • Підтвердіть банківську картку

  Щоб отримати швидко гроші, вкажіть картку будь-якого українського банку, на яку буде зроблено нарахування. Для цього введіть 16-значний код, вказаний на лицьовій частині пластикового носія, період його дії (місяць/рік) та CVV-код, вказаний на звороті. Відразу після цього вам буде відправлено смс-повідомлення з кодом, який потрібно ввести в форму на сайті.

  content-4

  Система верифікації дозволяє нам попереджати випадки шахрайства та захищати інтереси клієнтів, тому просимо поставитися до даної процедури з розумінням.

 • Менеджери зателефонують лише в разі потреби

  Онлайн подання заявки на кредит швидко не вимагає особистого контакту, але якщо в процесі перевірки будуть виявлені неточності або невідповідності, представники Служби турботи компанії можуть зв'язатися для уточнення даних.

 • Підпишіть кредитний договір

  У документі представлені умови кредитування, які ми постаралися викласти простою та доступною мовою. MyCredit працює в рамках правового поля, не приховуючи приховані комісії за дрібним шрифтом, зносками та зірочками. Перш ніж підтвердити заяву, уважно прочитайте електронний договір, що має ту ж юридичну силу, як і паперовий аналог, та підпишіть його одним дотиком.

Скільки часу займе залишити заявку на позику?

Кредити онлайн можна взяти за 15-20 хвилин без виснажливих перевірок та тривалого очікування. Для порівняння: при зверненні в банк доведеться витрачати час на дорогу, черги, заповнення стосів анкет та спілкування зі службовцями фінустанови, а ломбард зажадає надати заставне майно та очікувати його оцінки.

Швидке схвалення кредиту — і гроші вже на вашій картці!

Часом трапляються ситуації, коли немає можливості довго чекати на фінансову допомогу, тим більше, маючи сумнів стосовно позитивної відповіді. На нашому сайті реально отримати гроші в кредит за короткий термін завдяки системі скорингу, яка за кілька хвилин аналізує інформацію про позичальника по сотні факторів та дозволяє оперативно приймати рішення за запитами.

Кредитуватися з MyCredit безпечно, зручно та легко — переконайтеся в цьому просто зараз!