Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Досягнення MyCredit у липні

Досягнення MyCredit у липні

01 серпня 2017

Минув другий місяць літа, сезон відпусток тільки набрав свої обороти, але ми з командою не складаємо руки, а тільки продовжуємо працювати над покращанням сервісу та його роботи.

Що ми встигли зробити для вас в липні:

  1. Канал у Telegram - нові можливості для вас

   У липні ми запустили новий канал для зв'язку - Telegram. Тепер інформацію про новинки нашого сервісу, акції та унікальних знижки ви зможете отримувати прямо на свій телефон! Додаткові унікальні акції та інформація від MyCredit тепер завжди у вас під рукою. Вже на цьому тижні, на тих хто підписався чекають спеціальні знижки, так що швидше за підписуйтесь на наш канал:

   Підписатися на канал
  2. Реєстрація стала простіше

   Для всіх нових клієнтів ми спростили процес реєстрації. Тепер подати заявку на отримання кредиту стало не тільки простіше та зрозуміліше, але й в рази швидше! Полей для заповнення заявки стало менше.

   Ми залишили тільки найважливіше, що позитивно вплине на рішення за вашою заявкою. Крім цього, в кожному пункті при подачі заявки ми додали підказки. У разі виникнення складнощів в процесі реєстрації, при наведенні мишки на знак питання ви знайдете рішення.

   Також нагадуємо, що для подачі заявки на позику від MyCredit вам не потрібно прикріплювати документи або ж фотографуватися з ними, що значно економить ваш час. Якщо ви ще не зареєстровані в нашому сервісі, то саме час це зробити тим більше, що це забере у вас не більше 10 хвилин

   Подати заявку
  3. Проста прив'язка карти

   Вирішили питання з незручністю прив'язки банківської карти. Дізнатися заблоковану суму на карті, за вашими відгуками, з липня стало набагато простіше, а отже і отримати необхідну суму на карту ви зможете набагато швидше!

   Для підтвердження карти, на ній має бути не менше 5 грн. Частина з цієї суми блокується (тимчасово списується) для того, щоб перевірити чи ваша це карта, але вже через кілька хвилин гроші повертаються назад на ваш рахунок.

   Для прив'язки карти вам знадобиться вказати розмір цієї "заблокованої суми". Для цього достатньо зв'язатися з вашим банком, зателефонувавши на гарячу лінію, або зайти в інтернет-банкінг. Зробити це ви можете прямо з особистого кабінету, перейшовши за посиланням вашого банку. Якщо ж на вашій карті підключено СМС-сповіщення, то ця інформація також прийде у повідомленні.

   Детальніше
  4. Реквізити в СМС-сповіщенні

   Для вашої зручності тепер за запитом можна отримати смс-повідомлення з реквізитами для оплати вашого кредиту. Це особливо важливо, якщо у вас на даний момент немає доступу до особистого кабінету. Все, що вам потрібно - зв'язатися будь-яким зручним для вас способом з нашою підтримкою.

   Варіанти оплати
  5. Не втрачаємо зв'язок

   Іноді, для уточнення деталей по заповненій заявці, наш кредитний експерт передзвонює вам, на вказаний номер телефону. Однак трапляється, що ми просто не можемо дотелефонуватися до вас (телефон може бути розряджений, вимкнений або бути поза мережею).

   Тепер, якщо так трапляється, ми висилаємо вам СМС з нашим номером гарячої лінії, і як тільки ви виходите на зв'язок - ви можете зателефонувати нам, а через 5 хвилин вже отримати гроші на карту!

   Зв'язатися з нами

Дякуємо кожному нашому новому і постійному клієнту за те, що залишаєте свої відгуки, це дозволяє нам покращувати роботу нашого сервісу MyCredit. Лишайтеся з нами, в серпні на вас чекає багато приємних нововведень!

Будемо раді, якщо ви оціните наші старання лайками чи репостом в групі Facebook і Вконтакті. Сподобалися наші нововведення або є побажання для майбутніх змін? Діліться своїми думками в коментарях в соціальних мережах або просто зателефонуйте нам на гарячу лінію!

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.