Чому мій кредит прострочено. Як анулювати відсотки та закрити кредит?

Друзі, ранок 24 лютого 2022 року закарбувався в пам’яті мільйонів людей початком підлої та підступної війни. Чимало наших земляків були змушені покинути свої домівки, рятуючи життя. Ми втратили роботу, сон, почуття безпеки, але не скорилися.

prolongacija-7-15-30

Що відбулося з позиками?

Держава, щоб захистити своїх громадян, ухвалила Закон України № 2120-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану" (далі — Закон).

Відповідно до нього, були змінені правила роботи для фінансових установ, що надають послуги з кредитування. Вони діятимуть на період військового стану та в 30-денний строк із дня його припинення.

Основні нововведення:

  • На час дії воєнного стану та в тридцятиденний строк після дня його припинення споживачеві не нараховуються штрафи та пеня.
  • У цей період кредитор не може збільшувати процентну ставку за користування кредитом.

Важливо:

  • Нові правила не передбачають скасування відсотків за користування кредитними коштами. Таке нарахування є правомірним з боку кредитора та залишається на його розсуд.
  • Нові правила також не зобов'язують кредиторів надавати клієнтам так званих “кредитних канікул”, під якими у будь-якому разі розуміється не прощення боргу, а лише відтермінування його оплати.

Як працюватиме MyCredit?

Компанія MyCredit пішла назустріч своїм клієнтам. І з 24 лютого ми зупинили нарахування відсотків по усім позикам.

Проте, ми розуміємо, що знищення української економіки є стратегічною метою ворога. Тому зараз потрібно зробити все для того, щоб йому це не вдалося. Таким чином, 28 березня ми починаємо працювати. На те, щоб змінити програмні налаштування, нам знадобиться час. Отже, усім нашим клієнтам система надішле повідомлення про те, що борг прострочений.

Протягом двох місяців, із 24 лютого по 24 квітня 2022 року включно відсотки по кредитам ми нараховувати не будемо. Та вже з 25 квітня 2022 року ми відновимо нарахування відповідно до умов договору між нами та клієнтом, дотримуючись законодавчих обмежень. Щоб запобігти цьому, рекомендуємо сплатити кредити до 24 квітня 2022 року.

Пролонгація для цих позик не є можливою. Проте ми залишаємо можливість реструктуризації боргу. Вона стане доступною з десятого дня просрочки.

Як анулювати відсотки та сплатити кредит?

Із власного досвіду знаємо, у якому скрутному становищі зараз опинилася кожна українська родина. Тому наш прибуток (відсотки по кредитам) ми хочемо спрямувати адресно — кожному з вас. Сплачуйте тіло позики, а відсотки ми спишемо. Якщо ж у вас є можливість сплатити і відсотки також, будемо вдячні. Ці кошти в повному обсязі спрямуємо на рахунок Міністерства Соціальної політики та рахунок ЗСУ. Вони підуть на гуманітарні цілі та допомогу ЗСУ.

Ми розробили для вас декілька варіантів вигідної пропозиції на вибір.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами pdl (на термін до 30 днів):

  • Ви сплачуєте повністю суму взятої позики. Натомість, ми анулюємо всі нараховані по ній відсотки. Кредит закриваємо.
  • Ви сплачуєте і позику, і відсотки. Ми закриємо кредит, а суму відсотків перерахуємо Міністерству соціальної політики на гуманітарні цілі та на підтримку Збройних Сил України.
  • Ви сплачуєте суму позики частково (50% або більше). Тіло вашої позики зменшується на відповідну суму. Також ми анулюємо половину відсотків, нарахованих станом на 24 лютого 2022 р. Кредит залишається. Нові відсотки по ньому не нараховуються до 24 квітня 2022 року.

Якщо ваш кредит було оформлено за умовами ануїтету (довгостроковий, оплата частинами) або він знаходиться в стані реструктуризації:

  • Потрібно сплатити тіло кредита повністю, а ми, в свою чергу, повністю анулюємо нараховані відсотки.

Акція діє до 24.04.2022 року включно. Тіло кредиту потрібно сплатити одним платежем. При оплаті частинами акція не спрацює.

Дуже просимо Вас знайти можливість і розрахуватися по кредитам.

Слава Україні!

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи