Партнерська програма "Приведи друга"

Бути клієнтом MyCredit і при цьому заробляти реальні гроші дуже просто! Для клієнтів нашого сервісу ми запускаємо безстрокову партнерську програму "Приведи друга". Ви зможете отримувати по 250 гривень за кожного нового друга, який візьме кредит в нашому сервісі.

Ми намагаємося в будь-яких ситуаціях бути другом для нашого клієнта. А тепер ми пропонуємо клієнтам стати нашими партнерами. Рекомендуйте MyCredit друзям і отримуйте 250 гривень за кожного нового друга.

Як це працює?

Партнерська програма на сайті MyCredit працює наступним чином: в розділі "Приведи друга" для кожного клієнта згенеровано унікальне посилання. За допомогою цього посилання ми зрозуміємо, що новий клієнт прийшов саме по вашій рекомендації. Тому кожен раз, як ви хочете привести нового друга, потрібно відправляти це посилання.

Якщо ви запрошуєте нового друга через Особистий кабінет MyCredit (смс або лист на електронну пошту) - ваше посилання спрацює автоматично.

Умови програми

Заробляти гроші за допомогою партнерської програми MyCredit просто:

  • запросити друга може кожен клієнт, який успішно скористався сервісом хоча б один раз і вчасно погасив позику;
  • за кожного запрошеного друга вам нараховується 250 гривень, за умови, що запрошений клієнт візьме кредит і буде користуватися їм не менше 3-х днів.
Важливо! Якщо ваш друг вже зареєстрований в сервісі MyCredit, гроші за запрошення нараховані не будуть.

Як запросити друга?

Запросити друга можна 3 способами:

  • відправивши смс-повідомлення через Особистий кабінет MyCredit (не більше 10 смс на добу);
  • направивши листом на електронну пошту через Особистий кабінет MyCredit (не частіше 10 листів на добу);
  • скопіювавши в Особистому кабінеті унікальне посилання - відправити її другу особисто, будь-яким зручним для вас способом, наприклад, поділитися їм в соціальних мережах. Посилання можна відправляти необмежену кількість разів.

Як отримати гроші?

Для переказу грошей скористайтеся кнопкою "Вивести на картку". Кошти будуть перераховані протягом 3-х банківських днів. Переказ грошей здійснюється 2 рази на тиждень.


Щоб отримати гроші, важливо врахувати наступні моменти:

  • гроші за запрошеного клієнта нараховуються після того, як він перейшов за вашим унікальним посиланням, оформив позику в MyCredit і скористався нею протягом 3-х і більше днів;
  • перевести гроші можна на картку, яка прив'язана в сервісі MyCredit і вказана як основна;
  • на момент виведення грошей важливо не перебувати у простроченні або в процесі реструктуризації боргу - кнопка "Вивести на картку" буде недоступна. Як тільки прострочена заборгованість буде погашена, можливість виведення коштів відновиться.

Стежити за запрошеннями і станом вашого рахунку ви можете у вкладці "Історія запрошень".


Ну що друзі, ви готові стати нашими партнерами? Ми точно готові. Тому бажаємо всім успіху і гарного заробітку в партнерській програмі!

Офіційні правила програми «Приведи друга»