ВЕЛИКОДНІЙ WEEKEND! Вигравайте оплату відсотків і погашайте позики зі знижкою до 60%

Влаштовуємо для вас Великодній weekend тривалістю цілих 6 днів! 18,19 і 20 квітня розігруємо повне погашення відсотків, а 25, 26 і 27 даруємо знижки на оплату кредиту до 60%. Подробиці акції та умови участі читайте нижче.

UA-news-zaim-so-skidkoy-new

Наближається найсвітліше свято року і ми вирішили влаштувати для наших клієнтів справжні Великодні канікули! Двоє вихідних поспіль вас чекатиме щось новеньке:

  • з 18.04 по 20.04 щодня будемо проводити розіграш погашення відсотків;
  • з 25.04 по 27.04 даруємо знижки на погашення кредиту до 60%.

1. Хто може взяти участь в акції?

2. Умови акції

3. Де шукати знижку?

4. Термін дії акції

5. Підсумки акції

Хто може взяти участь в акції?

Великодній weekend з 18.04 по 20.04

  • Клієнти, у яких є активна позика в сервісі, візьмуть участь у розіграші погашення відсотків по кредиту, що були нараховані по договору на момент розігрішу. Кожен день за допомогою сервісу random.org ми будемо розігрувати погашення відсотків серед клієнтів, у яких на момент розіграшу буде активна позика.
  • Всього переможцями акції стануть три клієнти MyCredit.

Великодній weekend з 25.04 по 27.04

  • Клієнти, у яких дата погашення кредиту за договором припадає на 25, 26 і 27 квітня, - отримають знижку на погашення до 60%.
  • Щоб отримати знижку, важливо користуватися кредитом не менше 7-ми днів до Великодніх вихідних.
  • Клієнти, які не встигли погасити позику вчасно і потрапили в прострочення, в ці дні теж отримають знижку на погашення кредиту до 60%.

Важливий момент! В акції не беруть участь клієнти, які знаходяться на етапі реструктуризації заборгованості і виплачують її частинами.

Умови акції

Великодній weekend з 18.04 по 20.04

  • Взяти участь у розіграші погашення відсотків можуть всі клієнти, у яких є активний кредит в MyCredit на момент розіграшу 18, 19 і 20 квітня.

Великодній weekend з 25.04 по 27.04

  • Знижка на погашення кредиту спрацює, якщо за період акції ви повернете позику повністю.
  • Ви можете вносити платежі частинами протягом 3-х днів - 25, 26 і 27 квітня. Але щоб знижка спрацювала, важливо до кінця дня 27 квітня сплатити повністю всю суму до погашення, яка відображається в Особистому кабінеті.

Де шукати знижку?

Клієнти, у яких дата погашення кредиту за договором припадає на 25, 26 і 27 квітня, а також клієнти, у яких є прострочена позика - побачать в Особистому кабінеті повідомлення про акцію і суму знижки на погашення.

Знижка розраховується індивідуально для кожного клієнта, в залежності від кількості днів користування кредитом. Максимальна знижка на погашення може становити 60%.

Термін дії акції

Акція діє на сайті MyCredit з 18.04.20 по 27.04.20 включно.

Підсумки акції

Кожен день 18, 19 і 20 квітня о 11:00 ми будемо проводити розіграш повного погашення відсотків серед клієнтів, у яких є активна позика в сервісі, і публікувати підсумки на наших офіційних сторінках в Facebook і Instagram.

Заходьте в Особистий кабінет - ваша знижка вже там! Бажаємо Світлого Великодня і гарного настрою!

Офіційні правила акції

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи