Переможець акції “Oh My Год” відправиться до Єгипту!

Акція завершена! Переможець головного призу відправиться до Єгипту, а ще два отримають ноутбук і Iphone 11! Результати акції дивіться тут.

rezultaty-akcii-NY-2020-UA

Новий рік відзначили, бажання загадали, прийшов час отримувати подарунки! Наша новорічна акція "Божевільний Oh My Год" завершилася. У прямому ефірі Instagram ми провели розіграш, і готові назвати імена щасливчиків, яким дісталися суперпризи.

  • Серед учасників 1-го рівня гри ми розіграли iPhone 11. Переможцем став Олександр з номером договору 8862994.
  • Серед учасників 2-го рівня ми розіграли ноутбук Xiaomi. Приз дістається В'ячеславу з номером договору 8294599.
  • І головний приз акції путівку на двох до Єгипту ми розіграли серед усіх, хто пройшов 3-й рівень гри. Отже, в подорож вирушає наш клієнт Денис. Номер договору 8877448.

Ми щиро вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у новорічній акції. Зовсім скоро ми запустимо нову масштабну акцію з не менш крутими призами. Вірте в удачу і вам обов'язково пощастить!

Відео розіграшу ви можете подивитися на офіційних сторінках MyCredit в Facebook і Instagram.

Нагадаємо, акція "Божевільний Oh My Год" проходила на нашому сайті з 13.12.2019 по 16.01.2020. Щоб взяти участь у розіграші призів потрібно було пройти 3 рівня гри і за період акції оформити кредит в MyCredit на суму не менше 1000 гривень строком від 3-х днів.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи