Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи. Деякі функції тимчасово недоступні. Ви зможете подати заявку на кредит через 40 хв.

Переможець акції “Oh My Год” відправиться до Єгипту!

Акція завершена! Переможець головного призу відправиться до Єгипту, а ще два отримають ноутбук і Iphone 11! Результати акції дивіться тут.

rezultaty-akcii-NY-2020-UA

Новий рік відзначили, бажання загадали, прийшов час отримувати подарунки! Наша новорічна акція "Божевільний Oh My Год" завершилася. У прямому ефірі Instagram ми провели розіграш, і готові назвати імена щасливчиків, яким дісталися суперпризи.

  • Серед учасників 1-го рівня гри ми розіграли iPhone 11. Переможцем став Олександр з номером договору 8862994.
  • Серед учасників 2-го рівня ми розіграли ноутбук Xiaomi. Приз дістається В'ячеславу з номером договору 8294599.
  • І головний приз акції путівку на двох до Єгипту ми розіграли серед усіх, хто пройшов 3-й рівень гри. Отже, в подорож вирушає наш клієнт Денис. Номер договору 8877448.

Ми щиро вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у новорічній акції. Зовсім скоро ми запустимо нову масштабну акцію з не менш крутими призами. Вірте в удачу і вам обов'язково пощастить!

Відео розіграшу ви можете подивитися на офіційних сторінках MyCredit в Facebook і Instagram.

Нагадаємо, акція "Божевільний Oh My Год" проходила на нашому сайті з 13.12.2019 по 16.01.2020. Щоб взяти участь у розіграші призів потрібно було пройти 3 рівня гри і за період акції оформити кредит в MyCredit на суму не менше 1000 гривень строком від 3-х днів.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім`я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
captcha=feedback
Введіть символи