Ануїтет (ануїтетний платіж по кредиту)

Коли необхідна екстрена фінансова допомога, важливо не просто отримати гроші, але й правильно визначити боргове навантаження. Якщо немає надії на швидке вирішення труднощів, що виникли, радимо вибрати кредит з аннуїтетом в MyCredit. Це особливий варіант фінансування, який передбачає погашення заборгованості відповідно до графіку.

Щоб оцінити переваги послуги, можна розрахувати кредит ануїтет онлайн в кілька кліків, на головній сторінці нашого сервісу або в додатку.

Що таке аннуїтетний кредит?

Ануїтет, або як ще його називають, фінансова рента, являє собою один із способів погашення позики — все тіло позики та нараховані проценти сплачуються рівними частками в певні проміжки часу.

Аннуїтетний кредитний калькулятор онлайн використовується при розрахунках вартості різних послуг:

 • страхування життя (коли застрахована особа отримує регулярну плату після настання певного терміну, наприклад, при виході на пенсію);
 • розміщення державних цінних паперів;
 • виплати по депозитах та облігаціях.

Розрахунок ануїтету онлайн також застосовується при оформленні розстрочки на споживчі товари.

Види ануїтетів

За часом погашення розрізняють два види ануїтету: платежі можуть проходити на початку або наприкінці кредитного періоду. Крім того, споживчий кредит аннуїтетний може бути:

 • Терміновим. Борг повинен бути виплачений в конкретний термін (день, місяць, рік). MyCredit, як інші небанки, пропонує саме строковий ануїтет, який є найбільш затребуваним.
 • Безстроковим. Чітко встановлених термінів погашення немає. Приклади: облігації без фіксованого терміну, пенсії.

Відмінність ануїтету від класичної схеми погашення кредиту

Класичний (диференційований) тип кредиту передбачає нарахування відсотків тільки на непогашену частину. Тому спочатку платежі високі, потім вони зменшуються.

При другій системі відсотки, нараховані на всю суму, діляться на число періодів та сплачуються разом з тілом позики поетапно. Особливість даної системи в тому, що всі внески мають однаковий розмір та сплачуються через рівні проміжки часу. Відповідно, кожен варіант погашення розраховується за своєю формулою.

Яка схема найбільш вигідна? Щоб не втомлювати математичними викладками, зазначимо таке:

 • Для особи, що бере позику, класична система вигідніше, коли й обсяг позики, й термін запозичення великі (місяці та роки). В такому випадку загальний обсяг переплати буде помітно нижче.
 • Аннуїтетний графік платежів погашення кредиту цікавий при короткостроковому використанні невеликих сум. За рахунок фіксованого характеру виплат і їх регулярності легше планувати сімейний бюджет. Крім того, коли мова йде про екстрену позику, позичальник зазвичай не має можливості багато платити саме на початку. Тоді аннуїтетний спосіб погашення кредиту зручніше — адже за класичною схемою високі саме перші платежі.
 • При диференційованому кредитуванні клієнт має вільний графік виплат, а оскільки розрахунок відсотків ведеться від боргу, що залишився, можна зменшити загальний обсяг переплати. У разі фінансової ренти початкові виплати постійні. Але, в принципі, ніхто не заважає достроково погасити аннуїтетний кредит та швидко позбутися від наявних зобов'язань.

Вважається, що короткострокове кредитування строком до 30 днів підійде позичальникам, які:

 • планують вносити виплати в довільному порядку;
 • мають нестабільний дохід;
 • оформляють велику позику на тривалий період.

Ануїтет ідеальний для клієнтів МФО, що:

 • опинилися в складній ситуації та не готові відразу зробити всі виплати;
 • планують свій бюджет завчасно, з урахуванням всіх витрат;
 • беруть в борг трохи та на короткий термін.

Як розрахувати аннуїтетний платіж по кредиту онлайн?

Прорахунок проводиться за формулою, що враховує загальний обсяг позики, ставку кредитування, тривалість й число періодів. На перший погляд це здається складним, але якщо ви берете позику в MyCredit, арифметика не повинна вас турбувати.

Правильно розрахувати аннуїтетний платіж по кредиту онлайн на калькуляторі нескладно. Це відбувається автоматично. Ви тільки виберете бажану суму й термін позики. Калькулятор покаже розмір регулярних виплат.

Чи вигідно достроково погасити аннуїтетний кредит?

Швидко погасити аннуїтетний кредит можливо. Однак, оскільки розмір оплати за користування кредитними коштами фіксований, зменшити загальний обсяг переплати за користування коштами не вдасться.

У той же час, коли ви вибираєте довгострокове кредитування, то отримуєте можливість не переживати про зростання навантаження. Головне — робити виплати згідно з графіком, а в разі виникнення проблем, проінформувати про це свого кредитора або включити пролонгацію.

Умови ануїтетного кредиту від MyCredit

В даний час велика частина мікрофінансових компаній використовує в своїй практиці диференційний метод розрахунку. MyCredit є однією з нечисленних МФО, що надає своїм клієнтам можливість вибору.

Для тих, хто вирішить підписати довгостроковий кредитний договір в нашому сервісі, гарантуємо:

 • користування коштами протягом 64 днів;
 • за зниженою ставкою — 1,6% в день;
 • оплату чотирма рівними платежами;
 • до 12000 грн при першому зверненні, до 18000 грн — при наступних;
 • з 18 років, по паспорту та ІПН;
 • без відвідування офісу та тривалих очікувань;
 • з мінімальною вірогідністю відмов.

Якщо ви вже готові розрахувати аннуїтетний кредит, не забувайте про промокоди на знижку до 60%, які ми регулярно публікуємо в соцмережах та надаємо в листах розсилки. Використовуючи промокод, можна отримати грошову допомогу на тривалий термін з мінімальною переплатою.