Довгостроковий кредит в Україні

Довгостроковий кредит являє собою запозичену у МФО суму на тривалий період. Найчастіше позики такого типу використовуються споживачами в цілях консолідації будь-яких заборгованостей або в якості стартової суми для початку власного бізнесу. Довгострокові кредити і позики в Україні відрізняються тим, що термін їх погашення, як правило, набагато довше в порівнянні з усіма іншими існуючими кредитами.

Види довгострокових кредитів

Залежно від тривалості терміну кредитування, позики бувають наступних видів:

При цьому слід враховувати, що відсоткова ставка за довгостроковим кредитом, кожному з перерахованих вище, має різні показники, також відрізняються й інші умови погашення. Щоб уникнути виникнення неприємностей і непорозумінь, перед вибором відповідного виду кредитування, обов'язково проконсультуйтеся з менеджером з усіх додаткових і важливих питань.

На які цілі видається довгостроковий кредит?

Взяти довгостроковий кредит можна абсолютно на будь-які потреби і в найрізноманітніших цілях. Як показує практика, найчастіше користувачі беруть на наступні потреби:

Слід розуміти, що всі зі згаданих вище потреб не відносяться до цільового кредитування, а це означає, що клієнт має право витратити кошти будь-яким чином, не звітуючи перед МФО.

Хто може його отримати?

Отримати суму на тривалий термін в праві всі громадяни України, які досягли 18 років, а саме:

Існує величезна кількість МФО, які не готові давати схвалення безробітним, в той час як MyCredit надає таку послугу. Єдиною умовою компанії, є те, що сума при першому зверненні не перевищує 4 000 грн. При наступних зверненнях доступна сума збільшується і може досягати 10 000 грн.

Як розрахувати довгостроковий кредит?

Це важлива процедура, яка допоможе розрахувати щомісячний платіж, вкаже відсоткову ставку, а також покаже загальну картину обраного виду кредитування з точки зору вигоди, як клієнтові, так і МФО.

Для того, щоб виконати максимально правильний розрахунок, рекомендується використовувати кредитний калькулятор, який з легкістю можна знайти в інтернеті, скачати у вигляді додатку на свій смартфон або скористатися ним безпосередньо на сайті сервісу. Для детального розрахунку, вам знадобитися вказати такі дані:

 • суму, яку ви запросили;
 • відсоткову ставку;
 • тип повернення боргу: ануїтет або диференціальна система виплат;
 • термін, на який ви берете гроші.

Як взяти довгостроковий кредит онлайн?

Отримати довгостроковий кредит онлайн на картку стане можливим після виконання таких дій:

 • вказати необхідну суму позики і терміни її повернення, після чого натиснути «отримати кредит»;
 • зареєструватися в особистому кабінеті, де вказати: ПІБ, номер паспорта, ІПН, телефон;
 • здійснити прив'язку банківської картки;
 • чекати відповіді від кредитного менеджера (приблизно 10-15 хвилин).

Для того, щоб взяти кредит онлайн на картку довгостроковий не доведеться виділяти цілий день на відвідування банку, витрачати час на очікування в черзі, збирати купу документів і т.д. Для величезної кількості споживачів такої спосіб кредитування є максимально комфортним, швидким і вигідним.

Умови повернення

Перш ніж взяти довгострокову позику онлайн, рекомендується детально ознайомитися з умовами повернення, так як, погодившись з усіма правилами, ви берете на себе певну відповідальність і обов'язки, за невиконання яких загрожує нарахування штрафів і пені.

Процедура погашення кредиту здійснюється в декількох варіантах:

 • в «Особистому кабінеті» користувача;
 • за допомогою терміналів, таких як Ibox та ін;
 • в касі будь-якого банку України.

Переваги взяти довгострокову позику від Mycredit

На сьогоднішній день з'явилася значна кількість сервісів, що займаються онлайн-кредитуванням. Разом з цим виник ризик співпраці з ненадійними компаніями, які з метою власної наживи готові пожертвувати матеріальними статками клієнта. Щоб точно не пошкодувати про зроблений вибір і знайти у співпраці тільки плюси, звертайтеся за допомогою до Mycredit.

Ми гарантуємо:

 • вигідні умови кредитування і повернення боргу;
 • виконуємо позику грошей на картку на тривалий термін офіційно невлаштованим працівникам;
 • оперативність послуг, що надаються;
 • відсутність прихованих комісій;
 • цілодобовий зв'язок з клієнтами;
 • детальні консультації від досвідчених менеджерів з усіх питань.

Вибираючи Mycredit, ви зможете швидко і ефективно вирішити будь-які фінансові труднощі, не залишаючи при цьому стіни власного будинку. Для нас принципово не важлива мета звернення в сервіс, перш за все, нас хвилює фінансове благополуччя клієнтів.