Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Кредит на квартиру в Україні

Кредит на квартиру в Україні

У багатьох містах України зараз проводиться активне будівництво житлових комплексів, реставрація старих будівель. Однак у віці 20-30 років далеко не кожен може дозволити собі покупку власної квартири, тому банки пропонують українцям таку послугу як кредит на придбання квартири.

Це істотно спрощує життя, не пробиває пролом в бюджеті молодої сім'ї і дає можливість забезпечити собі і своїм близьким комфортні умови проживання. Отримати кредит на квартиру в Україні - завжди складна багатоетапна процедура, однак, насправді, практично кожен може оформити подібний позику, вибравши банк і відповідну суму виходячи зі своїх фінансових можливостей.

Взяти кредит на покупку квартири - хороше рішення для тих, хто цінує стабільність і вважає за краще планувати наперед, замість того щоб знімати житло і витрачати на нього суму, відповідну щомісячних виплат по кредиту в банку.

Взяти кредит на ремонт або купівлю квартири в MyCredit

Ми не пропонуємо нашим клієнтам взяти кредит на квартиру в Україні на велику суму, але можемо запропонувати рішення для поточних проблем. Перша позика в розмірі 3000 гривень знадобиться для косметичних ремонтних робіт, придбання необхідних у побуті речей і предметів меблів, погашення відсотків, якщо ви раніше оформили кредит на квартиру для молодої сім'ї.

Ми розуміємо, як багато турбот лягає на плечі молодих людей в наш час і як складно і утомливо дотриматися юридичних формальностей і бюрократичні процедури.

Така послуга як молодіжний кредит на квартиру Україна, на жаль, якраз вимагає виконання строгих вимог до документації. Ми подбали про те, щоб невелику суму в кредит ви отримали швидко і без зусиль! Наша система безпеки і досвід в юридичній та фінансовій сферах дозволили нам сформувати прості умови отримання позики.

  • Щоб отримати кредит на квартиру молодій сім'ї було простіше, ми не ставимо обмежень за віком крім одного умови: ви повинні бути старше 18 років.
  • Щоб оформити позику, ви повинні мати українське громадянство.
  • З документів вам знадобиться паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН)
  • У банку отримати кредит на квартиру без довідки про доходи досить складно, однак у MyCredit таких проблем не буде, оскільки ми видаємо позики без документів, що підтверджують вашу платоспроможність.

Якщо вам терміново потрібні гроші на ремонт, оплату матеріалів і послуг майстра, в MyCredit ви зможете отримати невеликий кредит на ремонт квартири за 15 хвилин, навіть не покидаючи квартиру. Те ж відноситься і до інших позиках, якщо ви забули, що підійшли терміни вносити гроші на квартиру - у нас ви отримаєте їх без витрачання сил і часу!

Як отримати кредит на квартиру за 15 хвилин?

Процедура отримання позики на нашому сайті максимально спрощена для вашої зручності, вона відбувається у формі поетапного заповнення декількох стандартних форм.

  • Звичайне створення облікового запису, створення логіна і пароля, їх підтвердження.
  • Заповнення в наступній анкеті серії і номера паспорта, ІПН, вказівку паспортних даних.
  • Більш детальна інформація про ваші джерела доходу, роботу чи навчання, матримоніальне положення і цілі оформлення позики.
  • Останній пункт - залиште номер карти українського банку, на яку плануєте отримати необхідну суму.

Готово! Тепер вам потрібно буде всього лише підтвердити вашу заявку на невелику суму, яка допоможе погасити поточний кредит на будівництво квартири, провести терміновий ремонт або докупити будматеріалів.

Термін кредитування та умови погашення

Зверніть увагу, що після оформлення вашого першого позики в MyCredit, ви зможете залишати заявки на великі суми - в кінцевому підсумку верхній ліміт кредиту становить 1500 доларів. Термін виплати позики розраховується на основі суми, і може бути продовжений або ж виплачений достроково за попередньою домовленістю.

Виплачувати кредити на квартиру в банку ви зможете відповідно до офіційної процедури, а повернути позику в MyCredit ви можете одним з наступних способів:

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.