Як прив'язати банківську карту в Особистому кабінеті?

Щоб отримати гроші від MyCredit, додайте в Особистий кабінет банківську карту, оформлену на Ваше ім'я. Якщо прикріпити картку родича чи друга, система виявить невідповідність і відхилить заявку.

Як додати банківську картку в MyCredit

  • В Особистому кабінеті виберіть розділ «Мої картки».
  • Виберіть зі списку свій банк, натисніть «Далі».
  • Введіть реквізити банківської картки: номер (16 цифр), термін дії (в форматі 00/00, зазначений на лицьовій стороні) і CVV/CVC (тризначний код, вказаний на зворотному боці).
  • Натисніть «Відправити».

  • Після цього на екрані з'явиться спливаюче вікно. У нього потрібно ввести код, який банк надішле для підтвердження операції.

Важливо! Якщо ви не отримали код підтвердження (перевірте смс, Viber, інтернет-банкінг), зверніться за допомогою до свого банку або зателефонуйте в нашу Службу турботи за номером 0 800 214 111.

rega-ua-5-1

Зачекайте кілька хвилин і переконайтеся, що у банківської картки з'явився статус «Підтверджено»:Якщо протягом 10-15 хвилин статус карти не змінюється, повідомте про це в Службу турботи за телефоном 0 800 214 111. Верифікатори MyCredit можуть запросити додаткові документи для підтвердження карти. Щоб отримати потрібну довідку або виписку, дотримуйтесь інструкції.

У Особистий кабінет можна додати будь-яку кількість банківських карток. Для цього виберіть «Прив'язати іншу картку».

Важливо! Після схвалення заявки MyCredit відправить гроші на ту картку, якій присвоєно статус «Основна».

Ви можете зробити основний будь-яку підтверджену картку (тільки коли немає активних кредитів). Для цього натисніть на коліщатко на зображенні картки і виберіть «Зробити основною».

kol

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img