Як взяти кредит у мобільному додатку?

Подати заявку на позику в мобільному додатку MyCredit так само просто, як і на сайті сервісу. Щоб оформити кредит в додатку, необхідно виконати наступні дії:

  • виберіть потрібну суму і період кредитування на спеціальному калькуляторі, переміщаючи повзунки калькулятора вправо-вліво по колу;

    android-1step android-2step

  • далі ви натискаєте на кнопку "Получить кредит" і переходите до стандартної процедури оформлення заявки в сервісі MyCredit.

Якщо ви користуєтеся послугами сервісу вперше, необхідно придумати логін і пароль, заповнити просту анкету з зазначенням особистих даних і прив'язати банківську картку.

Детальніше про процедуру реєстрації в сервісі читайте за посиланням.

Дуже важливо надавати максимально коректну і правдиву інформацію - це збільшить шанси на схвалення заявки.

Якщо ви вже використовували сервіс MyCredit, повторно заповнювати анкету не потрібно. Використовуйте свій логін і пароль для входу в особистий кабінет через додаток, вибирайте суму і термін кредиту, натискайте на кнопку "Получить кредит" і чекайте рішення по заявці.

Мобільний додаток MyCredit синхронізовано з сайтом і всі дані, які ви вказували на сайті, будуть доступні в мобільному додатку.

Після того як кредит буде схвалений, в особистому кабінеті мобільного додатка з’явиться статус "Одобрен".

android-3step

Це означає, що ваш кредит схвалений і для отримання коштів необхідно підтвердити згоду з електронним договором.

Далі, ви побачите статус "В ожидании", який означає, що найближчим часом кредитні кошти будуть перераховані на вашу банківську картку.

android-4step

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img