Як взяти кредит у мобільному додатку?

Подати заявку на позику в мобільному додатку MyCredit так само просто, як і на сайті сервісу. Щоб оформити кредит в додатку, необхідно виконати наступні дії:

  • виберіть потрібну суму і період кредитування на спеціальному калькуляторі, переміщаючи повзунки калькулятора вправо-вліво по колу;

  • далі ви натискаєте на кнопку "Получить кредит" і переходите до стандартної процедури оформлення заявки в сервісі MyCredit.

Якщо ви користуєтеся послугами сервісу вперше, необхідно придумати логін і пароль, заповнити просту анкету з зазначенням особистих даних і прив'язати банківську картку.

Детальніше про процедуру реєстрації в сервісі читайте за посиланням.

Дуже важливо надавати максимально коректну і правдиву інформацію - це збільшить шанси на схвалення заявки.

Якщо ви вже використовували сервіс MyCredit, повторно заповнювати анкету не потрібно. Використовуйте свій логін і пароль для входу в особистий кабінет через додаток, вибирайте суму і термін кредиту, натискайте на кнопку "Получить кредит" і чекайте рішення по заявці.

Мобільний додаток MyCredit синхронізовано з сайтом і всі дані, які ви вказували на сайті, будуть доступні в мобільному додатку.

Після того як кредит буде схвалений, в особистому кабінеті мобільного додатка з’явиться статус "Одобрен".

Це означає, що ваш кредит схвалений і для отримання коштів необхідно підтвердити згоду з електронним договором.

Далі, ви побачите статус "В ожидании", який означає, що найближчим часом кредитні кошти будуть перераховані на вашу банківську картку.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img