Як продовжити кредит (оформити пролонгацію) в MyCredit?

Друзі, ми теж не в захваті від усієї цієї бюрократії з підписанням численних паперів. Тож не радіємо нововведенням, що змушують вас витрачати час там, де процес був автоматизований. Але це — наказ НБУ, і ми зобов'язані його виконати. Тому, якщо не встигаєте розрахуватися з кредитом вчасно, обов'язково продовжіть свій договір в Особистому кабінеті.

Для цього потрібно:

  • зайти в Особистий кабінет та вибрати умови продовження;
  • поставити позначку в додатковій угоді — вона означає, що ви ознайомилися з умовами та згодні з ними;
  • внести суму, необхідну для продовження договору.

Коли доступна пролонгація?

Пролонгація доступна з другого дня користування кредитом — і до дати закінчення договору. Дуже важливо слідкувати за датою закінчення договору в особистому кабінеті. Якщо ви не встигнете закрити кредит і пролонгація не буде підключена, наступного дня після дати закінчення договору настає прострочення. Після цього підключити пролонгацію буде неможливо.

Продовжувати договір можна необмежену кількість разів. Головне, не забудьте поставити позначку в додатковій угоді, щоб не потрапити в прострочку!

Якщо вам потрібна допомога в продовженні договору, ви завжди можете звернутися до нашої Служби турботи!

Друзі, звертаємо вашу увагу на те, що після підключення пролонгації діє базова процентна ставка 1,5% на день. Це значно вигідніше, ніж прострочити договір, адже дозволяє уникнути пені та штрафів, а також зберігає позитивну кредитну історію.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img