Чому мені відмовили?

Причину відмови верифікатори не розголошують, але, згідно з правилами MyCredit, ми не зможемо видати вам позику, якщо:

  • Ви не є громадянином України;
  • Вам менше 18 років або більше 70 років;
  • Ви не виплатили попередній позику в MyCredit;
  • Ви значиться як боржник в одному з реєстрів боржників;
  • При своєї реєстрації на інтернет-сторінці mycredit.ua/ua/registration ви вказали неправдиві дані;
  • Прив'язка банківської карти, власником якої ви не є.

Також радимо перевірити свою кредитну історію і переконається в тому, що у Вас немає непогашених боргів (наприклад, в Українському бюро кредитних історій).

У разі отримання відмови у видачі кредиту повторну заявку на кредит можна подати через 1 місяць.

Перед подачею заявки ми рекомендуємо перевірити правильність заповнення анкети, а також переконатися в тому, що у вас немає активних прострочених кредитів.

Щоб точно впевнитися, що відмова не пов'язана з зазначеними вами даними, варто перевірити коректність їх заповнення і в разі необхідності змінити невірну інформацію. Для цього треба зайти в ваш особистий кабінет і виправити помилково введені дані у відповідних розділах.

Можливо переплутані місцями ваші контактні дані, ім'я або прізвище, дата народження і дата видачі паспорта, некоректно заповнений ІПН. Можливо ви не вказали в своєму профілі місце роботи, доходи і ваші середні витрати. Дуже часто виникають помилки в зв'язку з тим, що у клієнтів закінчується термін дії банківської картки, або стоїть ліміт на операції в інтернеті.

Термін дії картки написаний на лицьовій стороні вашої банківської картки, а дізнатися про ліміти ви може зателефонувавши на номер клієнтської підтримки банку, вказаний на зворотному боці вашої банківської картки.

Іноді відбуваються відмови через дані, які передає нам Бюро кредитний історій, і вам слід звернутися туди. Можливо помилка саме там, наприклад, вони не оновили інформацію по вже погашеним кредитам.

Немає сенсу подавати однотипні заявки знову і знову, іноді слід почекати поки інформація в Бюро кредитних історій оновиться.

Часто відмова обумовлена саме поганою кредитною історією позичальника. Будь-яка фінансова компанія відмовить у видачі кредиту, знаючи про існуючу заборгованість. Тому важливо не пропускати оплату, оскільки це безпосередньо впливає на кредитну історію, і якщо позичальник захоче взяти наступний кредит на більш вигідних умовах: на велику суму, під менший відсоток - з поганою кредитною історією і низьким кредитним рейтингом це зробити буде проблематично.

У разі, якщо ви розумієте, що не зможете вчасно оплатити виданий займ, ми радимо до закінчення дії договору оформити продовження кредиту. Скориставшись цією послугою ви зможете продовжити кредит на потрібний вам час на максимально вигідних умовах і уникнете проблем з кредитною історією.

Зверніть увагу, що причину відмови в отриманні позики конкретному клієнту фінансові організації не розголошують. Ми привели основний список причин, ознайомившись з яким, ви зможете зрозуміти, чим обумовлена відмова і що потрібно зробити, щоб ваша заявка була схвалена.

Чи була ця відповідь Вам корисна?
Все ще залишилися питання? Тоді телефонуйте нам:
content-manager
Дар'я Навроцька
Керівник відділу Customer Care
img