Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Як перевірити свою кредитну історію онлайн безкоштовно?

Як перевірити свою кредитну історію онлайн безкоштовно?

04 січня 2018

Знати свою кредитну історію потрібно обов'язково, як мінімум для того, щоб одного разу зовсім несподівано не одержати судову повістку за несплату позики. Якщо всі позики погашені, але вас дістають колектори, а банки систематично відмовляють у кредитуванні - це значить, що ваша кредитна історія явно не в порядку. Що робити в такій ситуації і як можна перевірити свою кредитну історію, ми розповімо нижче.

Що таке кредитна історія і де вона зберігається?

Кредитна історія - це сукупність відомостей про дисципліну дотримання зобов'язань кредитного договору суб'єктом кредитування (фізичною або юридичною особою). Дані про всі поточні і погашені позики користувачів містяться в УБКІ (Українське бюро кредитних історій). Тут же ви можете дізнатися офіційну інформацію про те, скільки зберігається негативна кредитна історія.

На основі інформації про кредити відбувається аналіз та оцінка кредитоспроможності позичальника, яка часто є вирішальним фактором при схваленні або відмові в кредиті, збільшенні або зменшенні максимально можливої суми позики.

Як перевірити кредитну історію?

Ознайомитися зі своїм кредитним рейтингом можна декількома способами:

  • перевірити себе в Бюро кредитних історій. Виходячи з пункту 3 статті 13 закону України "Про організацію формування та обігу кредитних історій", кожен громадянин України один раз на рік має право ознайомитися з даними своєї історії по кредитах абсолютно безкоштовно. На офіційному сайті УБКІ в розділі "Позичальникам" міститься докладна інформація про процедуру отримання відповідних даних. Зверніть увагу, що історія буде вислана у вигляді рекомендованого листа на поштову адресу, яка була зазначена в заяві. Видається він особисто в руки і під підпис позичальника. Кожне наступне звернення до УБКІ обійдеться вам в 50 гривень;
  • безкоштовно перевірити кредитну історію через інтернет можливо за допомогою спеціалізованих сайтів, що надають інформацію по кредитуванню. Однак, будьте обережні, користуючись такими сайтами, як правило, на сайтах заявляють, що вони є партнерами УБКІ, однак, це можуть бути і шахраї. Ми попереджаємо читачів, що перевірити кредитну історію онлайн безкоштовно не так просто - в першу чергу потрібно переконатися в надійності сервісу, що надає цю інформацію;
  • дізнатися, чи не потрапили ви в чорний список боржників по кредиту можна за допомогою програми «Кредитна історія» для Android і IOS, додатку Sender, а також, якщо ви є користувачем ПриватБанку, через додаток Privat24. Слід врахувати, що якщо ви використали можливість безкоштовно перевірити кредитну історію в цьому році, то дізнатися її через додаток буде також платно. Названі сервіси є офіційними партнерами Українського бюро кредитних історій, тому є надійним способом перевірити історію. Але не безкоштовним.

Чому я опинився в чорному списку?

Як правило, позичальники потрапляють у чорний список на декількох підставах:

  • прострочений платіж. Маючи прострочений платіж протягом довгого часу, ви ризикуєте потрапити в чорний список;
  • часті дрібні порушення умов договору;
  • позичальник багаторазово надавав неправдиві особисті дані.

Також, бувають випадки, коли люди потрапляють у чорний список не зі своєї вини. Наприклад, даними користувача могли заволодіти шахраї, і кредит був оформлений без відома передбачуваного позичальника.

Ви в списку - що робити?

Якщо ви опинилися в чорному списку, виправити погану кредитну історію можна за допомогою організацій, які надають послуги кредитування на невеликі суми й короткий термін.

Для цього краще вибирати сервіси онлайн-кредитування оскільки вони пропонують найвигідніший відсоток по кредиту і гроші на карту будуть перераховані протягом 20 хвилин, що дозволить почати виплачувати стару заборгованість негайно.

На перший погляд, може здатися, що брати кредит, де б то не було, маючи не найкращу кредитну історію - погана ідея. Ми розповімо, чому це не так:

  • отримати схвалення заявки в такій організації набагато легше, ніж у банку;
  • ви можете брати позики на короткий термін і справно погашати їх. Цей метод є ефективним і дозволяє суттєво підвищити кредитний рейтинг за короткий проміжок часу;
  • ви можете брати онлайн позики на карту з поганою кредитною історією для погашення існуючих заборгованостей. Сервіси мікрокредитування, що працюють в онлайн-режимі, дають можливість оформити мікропозику на банківський рахунок.

Якщо вам регулярно відмовляють у кредиті, це ще не означає, що ви потрапили в чорний список. Причини відмови в кредиті зазвичай не розголошуються, проте їх може бути безліч й у різних банках і кредитних організаціях вони можуть відрізнятися.

Таким чином, ми постаралися максимально докладно розповісти, як перевірити свою кредитну історію в Україні та радимо підійти до цього питання дуже серйозно. Пам'ятайте, що хороша кредитна історія - це ваш пропуск у світ будь-яких фінансових організацій.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.