Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Де взяти кредит без відмови в Україні?

Де взяти кредит без відмови в Україні?

29 жовтня 2017

Найчастіше в банку відмовляють, якщо за минулим позиками ви допускали прострочення або на момент звернення маєте не закриту угоду. Банки справді відмовляються брати на себе ризик кредитувати таких клієнтів, тому важливо знати, де можна позичити суму, якщо ви допускали прострочення.

Взяти кредит на карту без відмови в Україні насправді можна без проблем. Доступними варіантами можуть бути родичі, знайомі, колеги, друзі. Можна завжди звернутися в ломбард і закласти непотрібне майно, наприклад, техніку або старий мобільний телефон. Можна спробувати звернутися ще в один банк, а можна гарантовано отримати гроші й скористатися найсучаснішим способом кредитування - онлайн кредит без відмови.

Розглянемо кожний з варіантів детальніше.

Позичити в родичів

Жителі України через динамічну економічну ситуацію в країні, звикли до того, що в разі проблем гроші завжди можна взяти в родичів. Це найлегший спосіб вирішення проблеми, оскільки можна терміново домовитися про позику на тривалий термін і при цьому, якщо погодяться допомогти, гроші можна взяти миттєво й віддавати частинами. І все б було так легко, якщо не одне «Але» - не можна бути впевненим, що в родичів будуть гроші й вони самі не опиняться в скрутному фінансовому становищі. Крім того, не зовсім зручно кожен раз просити позичити суму. А в більшості нестача грошей спостерігається щомісяця, коли не вистачає 1000-2000 грн до зарплати.

Приватна особа

Ще один доступний спосіб кредитування – це позичити гроші з поганою кредитною історією в будь-якої приватної особи. Але в такому випадку бажано бути юридично підкованою людиною, оскільки суму, ймовірно, доведеться повертати з проблемами. По-перше, важливо скласти розписку, де будуть вказані дата складання документа, дата повернення, спосіб, за яким буде виплачуватися позика, якими частинами й упродовж якого періоду часу. Після закінчення терміну договору важливо, щоби кредитор також написав розписку про те, що претензій до боржника не має і борг сплачений повністю. Це теж доступний спосіб, коли можна позичити суму за паспортом, але при цьому не переживати, що в подальшому доведеться зіткнутися з колекторами, однак важливо не опинитися в ситуації, коли кредитор отримає повне законне право вимагати повернути гроші ще і ще тільки тому, що розписка було складено юридично неграмотно.

Банки

Банківське кредитування - одне з найпопулярніших в Україні, навіть не дивлячись на економічну кризу. У 2017-му можна легко отримати техніку в розстрочку, а деякі банки пропонують оформити кредит під 0 відсотків, однак для більшості громадян отримати споживчий кредит без відмови складно.

Звичайно, банківське кредитування має свої переваги, а саме:

 • Можна отримати велику суму, наприклад, 200.000 грн;
 • Ви можете бути впевнені, що ваш кредитор надійний;
 • Не переживати про те, що будуть випадково нараховані комісії, відсотки, оскільки все вказано в договорі.

Однак є свої недоліки, наприклад, те, що в банку неможливо взяти кредит без відмови безробітним, без довідок та поручителів, особливо коли йдеться про позику готівкою. Кожен банк оцінює клієнта, виходячи з його фінансових можливостей, благонадійності та ризиків. У разі якщо заявка не погоджена, причини відмови у видачі кредиту ніколи не повідомляються. Якщо ви знаєте, що у вас вже були проблеми з банківськими організаціями і зараз ви сподіваєтеся оформити кредит у банку без відмови, краще не витрачати час. Детальніше про «плюси» та «мінуси» кредитування читайте у статті «Які банки дають кредити без відмови».

Онлайн сервіси кредитування

Інтернет-кредитування - це зручний сучасний спосіб вирішити проблему цілодобово і навіть не виходячи з дому. Сьогодні працюють понад 600 онлайн-сервісів, де можливо позичити пару тисяч гривень без дзвінка, без перевірки. Проте терміновий кредит на карту без відмови насправді оформити можна не у всіх сервісах, оскільки лише 80% готові запропонувати оформити кредит онлайн без відмови в день звернення навіть для громадян, у яких були прострочення.

Якщо порівнювати кредитування в Інтернеті і в банківській організації, переваги однозначно отримає перший варіант. Виділимо «плюси»:

 • На оформлення заявки можна витратити не більше 30 хвилин;
 • Жодних документів - тільки код і паспорт;
 • Без будь-яких внесків;
 • Можливість власноруч перенести виплату;
 • Без попереднього дзвінка родичам або на роботу;
 • Вигідні умови та мінімальна переплата.

Швидкий кредит онлайн на карту без відмови з моментальним рішенням у 2017-му році кожен може оформити вигідно і за 15 хвилин. Особливо це актуально для тих, кому не вистачає невеликої суми, наприклад, 2000-3000 грн для вирішення побутових проблем. Українці поступово звикають до онлайн-кредитування і користуються послугами сервісів щодня. Розглянемо відгуки користувачів найпопулярніших сервісів.

Кредит без відмови від Mycredit – 100% ймовірність схвалення заявки

Міні кредит без відмов завдяки Майкредит українці отримують без розгляду кредитної історії. Гроші нараховуються на картку вже через 15-20 хвилин. Сервіс давно існує на ринку і його послугами щодня користуються понад 1000 українців, що говорить про високу довіру і популярність. Не важливо, де ви перебуваєте, у Києві, Харкові та інших містах України, щоб взяти кошти і не переживати за причини відмови у видачі кредиту, достатньо подати анкету, а зробити це можна навіть з мобільного, перебуваючи в дорозі.

У MyCredit ви можете:

 • Взяти до 3000 грн при першій заявці;
 • Оформлення можливо, навіть якщо у вас були прострочення;
 • Без довідок та застав;
 • Тут легко взяти кредит студенту, пенсіонеру та безробітному;
 • Позика під 0,04% для нових клієнтів;

Сервіс кредитує безробітних і тих, у кого вже були проблеми з банками. Якщо ж кредитна історія дуже погана, можна отримати якщо не всю бажану суму, то хоча б частину, хоча в банку ви просто отримали б відмову на заявку повністю.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.