Як економити гроші на одязі і взутті?

Ціни мають стабільну тенденцію зростати, що змушує жителів України пильно стежити за фінансами і вчитися скорочувати витрати. Економити гроші на одязі готовий далеко не кожен, адже обов'язково знайдуться модники, які намагаються слідувати сучасним тенденціям і оновлювати шафу регулярно раз на місяць. Статистика свідчить, що з кожної зарплати в середньому ми витрачаємо 10-15% на покупку нових речей. На перший погляд показник здається не особливо істотним, але, склавши, суму витрат протягом року, вона виявиться немаленькою. Не витрачати зовсім, теж не вийти, так як будь-яка річ має властивість зношуватися. Наше завдання навчитися правильно витрачати гроші на одяг, не на шкоду фінансовому становищу.

Переберіть старі речі

Ревізія власного гардероба перед оновленням дасть можливість перестати витрачати гроші на одяг ідентичного фасону або кольору. Крім того, бувають випадки, коли ви просто забуваєте про наявність речі в шафі і вирішуєте придбати таку ж. Якщо гарненько перешерстити шафу, завжди можна знайти в ній кілька приємних знахідок, здатних позбавити від зайвої витрати грошей.

Секонд-хенд - ідеальний варіант заощадити гроші і знайти щось вартісне

Відвідування секонд-хендів підходить, мабуть, найактивнішим шопера. Процедура вибору речей, як правило, тривала і не завжди в найприємніших і комфортних для покупця умовах. З іншого боку, в нагороду за сміливість і завзятість в подібних місцях нерідко випадає можливість відшукати дійсно якісну річ від популярного бренду по максимально низькій вартості.

Складіть список обов'язкових до купівлі речей

Перед тим як відправлятися за обновками, вірним способом заощадити гроші на одязі та взутті, стане попередній ретельний огляд гардероба і уважне вивчення його вмісту. Бажано звернути увагу на одяг, який ні з чим носити, наприклад, спідниця, але немає до неї верху, або висить гарна сукня без відповідної пари туфель.

По закінченню огляду рекомендується скласти список необхідного одягу і вже з ним вирушати в магазин.

Інтернет-магазини одягу допоможуть заощадити

Останнім часом популярність інтернет-магазинів стала стрімко зростати і це не може не радувати. Економити на покупках в інтернеті дозволяють різні торгові майданчики та аукціони, на яких бувають знижки на продаж будь-яких речей, що досягають 90%. Крім того, переважна більшість компаній надає можливість послуги попередньої примірки товару, щоб найскептичніші клієнти могли розглядати варіант покупки через мережу.

Порвалася куртка або черевики і нема в чому вийти на вулицю, а грошей на покупку нової немає? Mycredit допоможе!

Неприємності апріорі відбуваються в найбільш невдалий момент. Уберегти себе від раптових проблем виходить далеко не завжди, і що робити, якщо завдання вимагає швидкого рішення, а коштів на це недостатньо? Плечі допомоги готова підставити компанія онлайн-кредитування Майкредіт, за допомогою якої можна взяти кредит через інтернет в лічені хвилини. Даний сервіс працює цілодобово і готовий до співпраці на лояльних умовах в першу чергу для клієнта. Mycredit це компанія, якій можна довіряти!