Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Де взяти гроші на операцію?

Де взяти гроші на операцію?

27 березня 2017

Проблеми зі здоров'ям можуть трапитися в будь-який час і витрати на лікування будуть великими. І якщо відкладених коштів немає, доведеться брати гроші в борг у знайомих або оформляти кредит. Головне знати, як вирішити проблему швидко і як знайти потрібну суму самостійно.

Так, де взяти гроші на операцію в Україні, якщо власних коштів не вистачає? Є два варіанти: банк і кредитні сервіси. У 2017 році банки продовжують активно кредитувати українців, але такого продукту як «Кредит на операцію» не існує. Пов'язано це з банківськими ризиками:

 • Несвоєчасної виплати боргу в зв'язку з погіршенням стану здоров'я позичальника;
 • Повного невиконання боргових зобов'язань;
 • Можливими проблемами зі страховими компаніями.

Зазначені причини є неформальними і клієнт, який не знає, як знайти гроші на операцію і звертається в банк, прямої відповіді від співробітників, чому кошти йому не видали, не отримає. Проте, слід розуміти, що операція і лікування - ризиковий захід для будь-якої фінансової організації. Немає гарантій, що операція пройде успішно і буде досягнутий той медичний ефект, який очікується, що клієнт не втратить працездатність і може в майбутньому не то що погашати борг, а й самостійно себе забезпечувати.

Також для банку існують ризики отримати відмову по виплаті від страхових компаній. Позичальник, якому потрібні гроші на операцію, при оформленні кредитного договору в обов'язковому порядку страхує життя і здоров'я. У даній угоді страхові компанії з тих же причин, що і банки, часто дають перелік хвороб і діагнозів, з якими клієнт не має право укласти угоду. Логічно, якщо від боржника очікується, що він повинен бути платоспроможним, як можна видавати йому грошові кошти під відсотки, якщо подальша працездатність вже стоїть під питанням.

MyCredit - варіант для швидкого вирішення проблем

Крім банківських організацій, в Україні набирають популярності кредит-сервіси, такі як MyCredit, де тисячі українців можуть оформити кредит, навіть якщо потрібні гроші на операцію. На відміну від банку, MyCredit не цікавиться цільовим використанням коштів, так як робота з клієнтом побудована по-іншому, більш лояльно - кредити беруться на невеликий термін (до 35 днів), за один раз можна взяти суму від 100 до 3000 грн. Для сервісу ризики невиплати боргу мінімізуються, а для клієнта 3000 грн буде цілком достатньо, щоб доповнити необхідну суму для операції. Крім того, кредитна історія родичів практично не береться до уваги, а це значить, що в один день можуть взяти гроші на операцію в MyCredit навіть всі члени вашої родини, що збільшує шанс в принципі обійтися без кредиту готівкою на велику суму в банку.

Переваги кредитування:

 • Швидкий займ всього за 20 хвилин;
 • Без довідок про доходи та поручителів;
 • Гроші зараховуються відразу на карту будь-якого банку України;
 • Без відвідування відділень і офісів;
 • Зручні онлайн способи погашення боргу;
 • Можливість відстрочки платежу.

Як взяти і погасити кредит на операцію?

MyCredit - онлайн-сервіс, де взяти гроші на операцію можна в 3 етапи:

 • Зайти на сайт, вибрати суму і термін позики;
 • Вказати номер мобільного телефону, банківської карти;
 • Пройти авторизацію і отримати гроші на рахунок.

Відвідувати відділення, відповідати на питання менеджера і проходити перевірку через службу безпеки дійсно не доведеться. Саме завдяки банківській картці системі сервісу вдається ідентифікувати клієнта і провести швидку перевірку персональних даних, Бюро кредитних історій. Головне, що якщо вам потрібні гроші на операцію і ви вирішили взяти їх в борг, про це ніхто не дізнається - співробітники MyCredit НЕ будуть дзвонити родичам, друзям і колегам, як це буває при оформленні позики в банку.

Щоб погасити борг, ви можете скористатися онлайн способами оплати. Для цього потрібно увійти в особистий кабінет, вказати суму, яку ви збираєтеся внести і реквізити карти. Також можна провести оплату за допомогою системи Приват24, що спростить оплату клієнтам даного банку.

В особистому кабінеті можливо отримати реквізити для оплати кредиту і внести платіж через каси банків-партнерів, а також через термінали самообслуговування. Незалежно від обраного способу погашення, платник отримує квитанцію (якщо це онлайн-оплата, квитанція приходить на електронну пошту).

Варіантів, де знайти гроші на операцію, багато: друзі, родичі, кредити. Але якщо напевно можна не знати, хто друзів зможе допомогти, а хто відмовить і поставить в не без того незручне становище, не бійтеся звертатися в кредит-сервіси, такі як MyCredit, де всього за 20 хвилин можна отримати кредит на операцію. Імовірність відмови мінімальна, але на рішення проблем можна заощадити багато часу.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.