Де взяти тур в розстрочку або кредит в Україні?

З кожним роком все менше українців можуть дозволити собі якісний відпочинок, особливо за кордоном. Тому багато фінансових структур пропонують людям оформити відпустку в кредит або розбити суму на кілька платежів. Кредит на відпочинок в Україні — реальна можливість для багатьох сімей виїхати з міста та перезавантажитися. Однак варто розібратися більш детально в даних питаннях. Наприклад, що краще: розстрочка або кредит. Різниця полягає в тому, що можна взяти тур в розстрочку без участі банку безпосередньо у турагента або оформити кредит на туристичну поїздку від банків-кредиторів.

На практиці, у кожного способу є свої переваги та недоліки. Зазвичай вигода розраховується індивідуально, в залежності від того, які умови пропонуються від компаній. Наприклад, накопичені бали, спеціальні пропозиції, безвідсоткові позики.

Які туроператори надають можливість купити тур в розстрочку?

В Україні достатньо турагентств, в яких можна купити тур в розстрочку:

  • "TUI" пропонує платити однакову суму щомісяця, при цьому початковий внесок не має фіксованого розміру;
  • TEZ-TOUR дозволяє оплатити спочатку чверть, а залишок за місяць до польоту;
  • Coral travel пропонує тури в розстрочку від ПриватБанку, оскільки співпрацює з даним банком;
  • "ОРБІТА" встановлює індивідуальні умови, де початковий внесок становить не менше третини, а інша частина виплачується не пізніше ніж за три тижні до вильоту;
  • PEGAS-touristik пропонує кілька програм виплат на вибір (2-5 або 10 платежів плюс 5% за фінансування);
  • Компас-Туроператор висуває демократичні умови, дозволяючи розбити платежі на півроку, але слід уточнити умови.

Практично всі представники дозволяють оформити тур в розстрочку онлайн, не відвідуючи офісів, але незважаючи на це, їх представництва розташовуються не тільки в столиці, але і по всіх великих містах.

Які документи потрібні для оформлення путівки в кредит?

Щоб оформити кредит на путівки, потрібно надати в першу чергу базові документи:

  • Цивільний паспорт;
  • Ідентифікаційний код платника податків.

Якщо вартість турпутівки в кредит вище фіксованого показника, то деякі агентства попросять також довідку про доходи та офіційне місце працевлаштування. Зазвичай до таких методів вдаються, коли турпутівка в кредит перевищує 50 тисяч гривень.

Як розраховується і виплачується сума путівки в розстрочку?

Як правило, тури в розстрочку та кредит відрізняються між собою за технологією розрахунку. Так, розстрочка видається на термін від 3 місяців до півроку. Передбачається оплата частинами, але не обов'язково однаковими. Практично завжди обов'язковий початковий платіж, який становить 30-33% від повної вартості продукту.

У банках процедура відбувається трохи інакше. Коли оформляється турпоїздка в кредит, співробітник пропонує варіанти:

  • Графік виплат - ануїтет або класика;
  • Термін - від 3 до 12 місяців, іноді - на півтора року.

Однак є певна складність. Якщо берете відпочинок за кордоном в кредит від банку, то пропозиції доведеться розглядати від офіційних партнерів структури, а їх ціни можуть бути значно вище.

Що робити, якщо не вистачає кілька тисяч на відпочинок?

Як вже говорилося, подорож в кредит - це ефективний вихід із сірих буднів, коли не вистачає фінансів до потрібного моменту. Незважаючи на деякі нюанси, путівка в кредит оформляється досить просто, головне підійти до питання відповідально.

Проте для деяких українців купити тур в кредит онлайн - не найкращий варіант, адже простіше відкласти за рік необхідні кошти і відправиться в подорож зі спокійною душею.

Щоб вояж вийшов дешевше, можна спробувати спланувати подорож самостійно. Це виключить накрутки операторів, але додасть клопоту і неспокійних днів підготовки. Попередньо ознайомтеся з порадами бувалих мандрівників як заощадити на відпочинку і як купити дешево авіаквитки.

Але, як це часто трапляється, може не вистачити буквально пару тисяч. У подібних ситуаціях сміливо звертайтеся в сервіс MyCredit, який надає найвигідніший кредит онлайн в Україні (Київ, Харків). Тут кожен українець, який досяг повноліття, може взяти до 6000 грн при першому зверненні без відсотків. Процес кредитування займає 15 хв і не викликає труднощів навіть у старшого покоління користувачів.

Не варто відкладати довгоочікувану відпустку. Гарячі пропозиції закінчуються, але Майкредіт завжди готовий надати фінансову допомогу.

Автор статті: Софія Ейсмонд Редактор
Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше