Як взяти гроші в розстрочку в банку?

Потрібна велика сума грошей на велику покупку? До знайомих в такому випадку звертаються одиниці, а ось взяти гроші в розстрочку в банку здається хорошим виходом з положення. Найбільш простий спосіб - оформити банківську картку з кредитним лімітом. Спочатку він буде невеликим, але в залежності від доходів/витрат може бути збільшений до 20-30 тис. гривень. Ви зможете скористатися кредитними коштами в будь-який час. Деякі кредитори (наприклад, приватбанк) пропонують пільговий період для повернення грошових коштів - до 55 днів. Якщо ви повернете суму вчасно - відсотки не нараховуються. Отримати гроші в розстрочку в Приватбанку можна, витративши всього півгодини і погодивши кредитний ліміт. Правда, початкова сума кредитного ліміту встановлюється банком і може коливатися від 500 грн до 3000.

Ще один спосіб - оформити споживчий кредит. Для цього вам знадобиться паспорт, ІПН, довідка про доходи за півроку. Деякі банки просять назвати поручителів, записують їх контактні дані, спілкуються з ними по телефону, щоб підтвердити платоспроможність і порядність.

У яких банках є можливість взяти гроші в розстрочку?

Гроші в розстрочку можна взяти практично в будь-якому українському банку. Як приклад розглянемо Альфа банк. Зручно, що попередню заявку ви можете заповнити онлайн. Гроші в розстрочку в Альфа банк надаються в розмірі 500000 гривень на період до 60 місяців. Відсоток залежить від суми і терміну і може складати від 28% до 86.2% річних.

Популярністю користується і розстрочка грошей в банку Укрсиббанк доступна до 150000 терміном до 60 місяців. Надбавка від 67% в рік. Застава або поручитель не знадобляться.

Що робити, якщо гроші знадобилися терміново і рішення банку чекати ніколи?

Якщо чекати рішення по заявці на кредит в банку немає часу, пропонуємо простий і вигідний спосіб - мікропозика в MyCredit. Оформлення відбувається повністю онлайн і займе не більше півгодини. Ми надаємо кредити не тільки працюючим громадянам, а й пенсіонерам, студентам, мамам в декреті і людям, які залишилися без роботи. Перелік документів для оформлення набагато менше, в порівнянні з банківським кредитуванням. Не знадобиться поручитель, застава і довідка про доходи. Ми довіряємо своїм клієнтам і створюємо для них максимально комфортні умови: у нас можливе дострокове погашення, безкоштовна відстрочка платежів. Для нових клієнтів діє спеціальна пропозиція - 0,01% за день користування, а також до 90% знижки на наступну позику. Сервіс працює 24 на 7 і навіть в свята і вихідні дні ви можете розраховувати на фінансову підтримку.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше