Скільки коштує ремонт квартири в Києві? Вартість ремонту 1, 2, 3 кімнатної квартири під ключ - Mycredit

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:

Вартість ремонту квартири в Україні

Яку суму ви бажаєте отримати?

Займаєте: 0 грн на 0 днів.

Віддаєте: 0 грн

08 травня 2017

Хто не хоче жити затишно і з комфортом? Мабуть, стан житла і якість побутового життя турбує кожен, тому косметичний або капітальний, ремонт будинку завжди буде вигідна інвестиція.

«Яка ціна ремонту квартири існує на ринку і що в неї входить?» - це питання турбує кожного, хто або тільки заселяється в новобуд, або вирішив оновити свій будинок. За 2-3 Останні роки вартість будівельних матеріалів збільшилася, а разом з нею і послуги будівельників. Як відомо, останні складають близько 1/3 від ціни на матеріал.

Оплата послуг ремонтників за капітальний ремонт квартири в новобудові Києва обійдеться в 17000-22000 за 1 м2, косметичний - 8000. Така сума не кожному «по кишені». Тому виникає ще питання: «Де взяти гроші на ремонт квартири і скільки потрібно готувати»

Вартість ремонту 1 кімнатної квартири

Такі приміщення, як правило, купує студент або пенсіонери: маленька квадратура, де за комунальні послуги платити трохи - ідеальний варіант для комфорту за мінімальною ціною. Але і в нього потрібно вкласти гроші. Скільки? Ціна на ремонт однокімнатної квартири, як і будь-який інший, залежить від:

  • Якість матеріалів: натуральне, штучне, довговічний або на 1-2 рік використання;
  • Хто буде робити роботи: спеціалізована фірма або найманий виконроб;
  • Чи планується залучення дизайнера;
  • Чи буде оновлюватися меблі, віконні, опалювальні системи.

Факторів може бути безліч. Вартість хорошого ремонту квартири під ключ квадратурою 45 м2 складе близько 80-120 тисяч гривень. Якщо потягнути фінансово складно, можна взяти кредит на ремонт квартири.

Вартість ремонту 2 кімнатної квартири

Велика площа вже орієнтована для 2-3 людей. Це може бути молода сім'я, у якій народилася дитина. Ціна за ремонт квартири буде більше, так як потрібно витратити гроші на більшу кількість будматеріалів, подбати про якість сантехніки, теплоті статі, звукоізоляції вікон.

Ремонт двокімнатної квартири 60 м2 обійдеться приблизно 160000 гривень з придбанням нових меблів. Якщо ж ви хочете дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири з переплануванням і використанням нових прийомів в дизайні інтер'єру з застосуванням ексклюзивних матеріалів - ремонт квартири обійдеться в 2 рази дорожче.

Вартість ремонту 3 кімнатної квартири

Площа приміщення в київських новобудовах може становити 120 м2 і може бути навіть представлена у вигляді пентхауса. Такий будинок можна обставити і просто вся необхідна і витрачаючись на деталі: дорогий ламінат, килимове покриття, сходи з натурального дерева і т.п. Вартість ремонту 3-кімнатної квартири в такому випадку буде найбільшої і може складати понад 200 тисяч гривень.

Підіб'ємо підсумки

Кредит на ремонт квартири - справа відповідальна, тому важливо вибрати надійного помічника, який завжди каже правду і не підведе. Економити чи ні, купувати якісний матеріал або «на час», поліпшити проводку чи ні - вирішувати вам, у всякому разі, якщо ідеї є, грошей може не виявитися. Залежно від того, що ви вирішите, вартість ремонту квартири під ключ може обійтися від 100 000 до 250 000 грн. Головне, не варто забувати, що будь-який фінансовий питання вирішуємо і останні 2-3 роки в Україні користується популярністю не тільки банківське кредитування, але і позики онлайн, наприклад, через Майкредіт. Сервіс давно працює на ринку і вже встиг зарекомендувати себе як надійний партнер, здатний за 20 хвилин перерахувати на банківську карту 100-3000 гривень. На відміну від банків, не доведеться стояти в черзі, розмовляти з менеджером, шукати документи - всі дії відбуваються онлайн, а договір підписується за допомогою електронного підпису, що прискорює процедуру отримання коштів на кредитний рахунок. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші на дрібний ремонт, зміну шпалер, заміну плитки, для оплати роботи фахівця з ремонту - ви можете взяти кошти у Майкредіт прямо зараз!

Владислав з Миколаєва щойно отримав кредит на 2000 грн.
Ірина з Харкова тільки що подала заявку на 400 грн.
Галина з Богданівки тільки що подала заявку на 800 грн.
Олексій з Маріуполя тільки що отримав кредит на 1200 грн.
Марина зі Знам'янки тільки що подала заявку на 1400 грн.
Світлана з Дніпра тільки що отримала кредит на 2800 грн.
Дмитро з Білої Церкви тільки що подав заявку на 600 грн.
Катерина з Кропивницького тільки що подала заявку на 400 грн.
Микола із Запоріжжя щойно подав заявку на 1700 грн.
Карина з Києва тільки що отримала кредит на 1200 грн.
Аліса з Дніпра тільки що отримала кредит на 1350 грн.
Богдан з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Світлана з Києва тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Михайло з Куп'янська тільки що подав заявку на 700 грн.
Катерина з Дніпра тільки що подала заявку на 2400 грн.
Данило зі Львова тільки що отримав кредит на 1800 грн.
Леонід з Хмельницького щойно подав заявку на 1500 грн.
Лариса з Вінниці тільки що отримала кредит на 1500 грн.
Олег з Полтави щойно подав заявку на 700 грн.