Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Вартість ремонту квартири в Україні

Вартість ремонту квартири в Україні

08 травня 2017

Хто не хоче жити затишно і з комфортом? Мабуть, стан житла і якість побутового життя турбує кожен, тому косметичний або капітальний, ремонт будинку завжди буде вигідна інвестиція.

«Яка ціна ремонту квартири існує на ринку і що в неї входить?» - це питання турбує кожного, хто або тільки заселяється в новобуд, або вирішив оновити свій будинок. За 2-3 Останні роки вартість будівельних матеріалів збільшилася, а разом з нею і послуги будівельників. Як відомо, останні складають близько 1/3 від ціни на матеріал.

Оплата послуг ремонтників за капітальний ремонт квартири в новобудові Києва обійдеться в 17000-22000 за 1 м2, косметичний - 8000. Така сума не кожному «по кишені». Тому виникає ще питання: «Де взяти гроші на ремонт квартири і скільки потрібно готувати»

Вартість ремонту 1 кімнатної квартири

Такі приміщення, як правило, купує студент або пенсіонери: маленька квадратура, де за комунальні послуги платити трохи - ідеальний варіант для комфорту за мінімальною ціною. Але і в нього потрібно вкласти гроші. Скільки? Ціна на ремонт однокімнатної квартири, як і будь-який інший, залежить від:

  • Якість матеріалів: натуральне, штучне, довговічний або на 1-2 рік використання;
  • Хто буде робити роботи: спеціалізована фірма або найманий виконроб;
  • Чи планується залучення дизайнера;
  • Чи буде оновлюватися меблі, віконні, опалювальні системи.

Факторів може бути безліч. Вартість хорошого ремонту квартири під ключ квадратурою 45 м2 складе близько 80-120 тисяч гривень. Якщо потягнути фінансово складно, можна взяти кредит на ремонт квартири.

Вартість ремонту 2 кімнатної квартири

Велика площа вже орієнтована для 2-3 людей. Це може бути молода сім'я, у якій народилася дитина. Ціна за ремонт квартири буде більше, так як потрібно витратити гроші на більшу кількість будматеріалів, подбати про якість сантехніки, теплоті статі, звукоізоляції вікон.

Ремонт двокімнатної квартири 60 м2 обійдеться приблизно 160000 гривень з придбанням нових меблів. Якщо ж ви хочете дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири з переплануванням і використанням нових прийомів в дизайні інтер'єру з застосуванням ексклюзивних матеріалів - ремонт квартири обійдеться в 2 рази дорожче.

Вартість ремонту 3 кімнатної квартири

Площа приміщення в київських новобудовах може становити 120 м2 і може бути навіть представлена у вигляді пентхауса. Такий будинок можна обставити і просто вся необхідна і витрачаючись на деталі: дорогий ламінат, килимове покриття, сходи з натурального дерева і т.п. Вартість ремонту 3-кімнатної квартири в такому випадку буде найбільшої і може складати понад 200 тисяч гривень.

Підіб'ємо підсумки

Кредит на ремонт квартири - справа відповідальна, тому важливо вибрати надійного помічника, який завжди каже правду і не підведе. Економити чи ні, купувати якісний матеріал або «на час», поліпшити проводку чи ні - вирішувати вам, у всякому разі, якщо ідеї є, грошей може не виявитися. Залежно від того, що ви вирішите, вартість ремонту квартири під ключ може обійтися від 100 000 до 250 000 грн. Головне, не варто забувати, що будь-який фінансовий питання вирішуємо і останні 2-3 роки в Україні користується популярністю не тільки банківське кредитування, але і позики онлайн, наприклад, через Майкредіт. Сервіс давно працює на ринку і вже встиг зарекомендувати себе як надійний партнер, здатний за 20 хвилин перерахувати на банківську карту 100-3000 гривень. На відміну від банків, не доведеться стояти в черзі, розмовляти з менеджером, шукати документи - всі дії відбуваються онлайн, а договір підписується за допомогою електронного підпису, що прискорює процедуру отримання коштів на кредитний рахунок. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші на дрібний ремонт, зміну шпалер, заміну плитки, для оплати роботи фахівця з ремонту - ви можете взяти кошти у Майкредіт прямо зараз!

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.