Видалення із баз МФО. Як видалити свої дані з бази МФО?

На тлі зростання ринку мікрокредитування і збільшення частки проблемних заборгованостей активізувалися шахраї, які бажають заробити на боржниках. Вони пропонують послугу - видалення кредитів і позик з бази даних МФО за певну плату, яка, природно, менше самого боргу. Тому багато зневірених українців охоче погоджуються на швидке рішення, не замислюючись, чи реально видалення з баз МФО з точки зору законності та правомірності.

У статті розберемося, чи можливо видалити свої дані з МФО онлайн, чи є офіційні способи і як не потрапити в пастку до аферистів.

Де знайти послуги з видалення з баз МФО?

Зловмисники орудують через інтернет, і пропонують видалити кредит з МФО на онлайн-майданчиках:

 • Телеграм-канали;
 • Instagram;
 • Фейсбук;
 • ОЛХ та інші торгові онлайн-майданчики;
 • Спеціалізовані сайти та портали;
 • Тематичні форуми для боржників або користувачів кредитних структур.

Вони віддають перевагу саме Телеграм, оскільки ця соціальна мережа найбільш зручна, мобільна та безпечна для зв'язку.

Хто пропонує послуги з видалення?

Зрозуміло, законного методу видалити дані з бази МФО у третіх осіб немає, тому за оголошеннями безумовно стоять шахраї, готові поживитися на довірливих громадянах. Вони представляються:

 • Нібито колишніми або діючими співробітниками, що мають доступ до бази;
 • Через хакерський злом реєстру боржників;
 • Можуть зовсім не відповісти, через які канали вийде видалити номер з бази МФО, посилаючись на таємні шляхи та секретність.

У будь-якому випадку, всі спроби розпитати подробиці присікаються, мовляв "секрет фірми", іноді зводяться до жарту.

У скільки вам обійдеться "визволення" з бази боржників?

Практично всі авантюристи діють по повній або частковій передоплаті. Запитують 35-50% авансу.

Видалення кредиту з баз МФО оцінюється різними групами різномасто. Одні "працюють" за єдиною таксою - 700 грн за одноразову "зачистку". Є бюджетні пропозиції - 250 до і 450-500 після успішного завершення.

Найчастіше зустрічаються ті, що беруть за видалення кредиту з МФО третину від суми заборгованості. Наприклад, користувач заборгував 10 тисяч - з нього візьмуть 3000-3300 грн.

Гроші радять переводити через портал Приват24 прямо на картку "рятівника". Очевидно, що картка підставна, оформлена, швидше за все, на особу без певного місця проживання.

Однак гроші - не єдине, чим ризикує людина, укладаючи подібні угоди. Для правдоподібності вони запитують персональні дані кожного клієнта, включаючи паспортні відомості, ІПН, телефон, номер банківської картки. Як вони скористаються отриманою інформацією - можна тільки з жахом очікувати наслідків.

Поради юристів, як не потрапити на шахраїв

Фахівці в юридичній галузі рекомендують:

 • Не зв'язуватися з подібними аферами;
 • Якщо вже стали жертвою обману, то звернутися в поліцію, написати заяву і, можливо, поміняти документи і банківську картку;
 • Пам'ятати, що видалити кредит в МФО третім особам неможливо.

Єдине, як реально можна видалити себе з бази даних МФО, це виконати зобов'язання (повернути позику) і написати заяву на анулювання особистого кабінету. Варто підкреслити, що не існує загального списку боржників мікрокредитних організацій. А ті, хто стверджує зворотне, нахабно наживаються на неуважності та довірливості людей.

Який у вас є вихід?

Ефективну допомогу в погашенні кредиту надає сервіс MyCredit, який відомий лояльним ставленням до клієнтів. Логічний і елементарний спосіб вирішити питання - перекредитування: взяти позику на погашення боргів. Це легко зробити саме у нас, оскільки:

Статистика прийнятих заявок становить 95%, що вже говорить про підвищену лояльність і мінімальний набір вимог до потенційних позичальників. Тут отримає схвалення кожен повнолітній громадянин України, незалежно від рівня доходу і закредитованості.

Залиште свій коментар
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш коментар
Введіть символи
Он MyCredit!
перший кредит
до 30 днів безкоштовно
Детальніше