Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Що робити якщо багато кредитів і нічим платити?

Що робити якщо багато кредитів і нічим платити?

17 лютого 2018

Насправді ситуація, коли багато кредитів і немає грошей, щоб його повернути – часте явище для багатьох позичальників. Що робити якщо багато кредитів і нічим платити і як можна уникнути нарахування штрафів, дзвінків колекторів? В першу чергу потрібно знати, де можна позичити гроші, щоб оплатити борги і вирішити проблему.

У більшості українців може бути ситуація, коли за один місяць потрібно сплатити 2-3 кредити. Зазвичай це буває, коли оформлялася техніка в кредит або потрібно погасити кредитну картку. Загальна сума щомісячної оплати може становити від 3000 грн, тому знайти кошти може бути складно.

Позичити гроші у родичів

Якщо нічим платити за кредит, завжди можна звернутися до родичів. Це найшвидший варіант вирішити фінансові проблеми з можливістю домовитися про зручний термін та суму виплати. А якщо грошей знову не виявиться, у родичів завжди можна попросити відстрочку на пару місяців і швидше за все вони погодиться. Але з урахуванням економічних реалії в Україні, родичі можуть відмовити, не тому, що не хочуть допомогти, а тому, що в них самих може просто не виявитися грошей.

Позичити гроші у приватної особи

Якщо нічим платити за кредитом і родичі вже відмовили, можна спробувати звернутися за допомогою до знайомого або колеги. Кредит від приватної особи – непоганий варіант. Нерідко можна зустріти рекламу в Інтернеті або в метро від самих приватних осіб, які видають готівку в борг. Однак така операція може мати свої ризики. По-перше, без розписки кошти вам ніхто не дасть і навіть якщо кредит нічим платити, це не означає, що треба погоджуватися на всі умови. Які можуть бути ризики:

  • Не вказані в розписці відсотки, а по закінченню терміну кредитори вимагають повернути суму в кілька разів більшу;
  • Не вказана валюта виплати і кредитор може попросити повернути суму в доларах або євро в переводі на курс на день здійснення платежу;
  • Не вказано, якими частинами потрібно оплачувати борг і кредитори зажадають перший внесок вже завтра.

Після закінчення терміну виплати ви будете впевнені, що борг погашений і при цьому кредитор нагадає про себе вже завтра і вимагатиме внести якусь суму, тому важливо після закінчення угоди взяти розписку про те, що жодних претензій до вас більше немає. Текст стандартної розписки рекомендується взяти в Інтернеті і краще зосередитися на пошуку саме на юридичних сайтах. Розписка повинні містити паспортні дані кредитора і боржника, спосіб і валюту оплати, остаточний термін кредитування, можливість внести оплату на банківський рахунок кредитора в разі, якщо він не зможе прийняти готівковий розрахунок. В принципі, якщо взяв кредит, а нічим платити, звернутися за позикою до приватної особи під невеликі відсотки – непоганий, але небезпечний варіант, оскільки це не банк, де є юридична особа - договір потрібно перевіряти самостійно.

Допомога в банку

Якщо нічим платити за кредитом і ви розумієте, що самостійно вже не викрутитеся, можна спробувати знову звернутися в банк за новою позикою та подати заяву про реструктуризацію поточного договору. Реструктуризація боргу передбачає розбиття боргу в меншій сумі на триваліший термін. Навіть якщо у вас багато кредитів і нічим платити, вам можуть запропонувати об'єднати всі оплати в одну, але при реструктуризації сума щомісячного платежу буде меншою, а термін закінчення договору перенесеться на кілька місяців.

При незакритих операціях отримати споживчий кредит знову буде досить складно, тому що банк бачить прострочення навіть за чужими кредитними організаціями, а це негативно позначається на оцінці платоспроможності і благонадійності клієнта. Якщо нічим платити кредит старий, то звідки з'являться гроші для оплати нового, тому реструктуризація залишається єдиним варіантом, якщо грошей взяти ніде.

Ломбарди

Ломбарди є екстреною фінансовою допомогою, однак має низку своїх недоліків:

  • без застави майна отримати гроші неможливо;
  • майно оцінюється за ціною в кілька разів менше ринкової. Наприклад, золоту обручку, яку можна буде продати за 3000 гривень, в ломбарді приймуть за 1500.
  • відсотки, якщо ви надумаєте викупити річ назад, будуть дуже великими.
  • Тому таким варіантом будуть користуватися швидше від безвиході, ніж добровільно.

Інтернет кредитування

Щодня тисячі українців користуються послугами кредитних онлайн-сервісів. Позичити гроші в Інтернеті стало вже чимось звичайним і сприймається, як справді оптимальний спосіб швидко вирішити фінансове питання. А вибір кредитних сервісів досить великий і в кожному з них кредит без довідки про доходи можна отримати практично без проблем. Все, що потрібно клієнту - зайти на сайт, заповнити заявку і чекати зарахування грошей на картку.

Майкредит – допоможе вирішити вашу проблему

Якщо сума вашого боргу не така велика, наприклад 1000-3000 гривень, зверніть увагу на сервіс Майкредит, де легко можна оформити позики на карту з поганою кредитною історією. Особливо це актуально для тих, у кого багато кредитів, по яким немає чим платити і вони не знають, як бути. З першого разу можна взяти до 3000 грн, при повторному зверненні кредитний ліміт збільшується до 10000 грн. Переплата буде мінімальною, тому це самий вигідний та швидкий спосіб вирішити питання з виплатою проблемних кредитів і не переживати, що настане покарання за несплату кредиту в банку.

Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.