Перший займ - 0%

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
Ваша комісія: 0 грн
До повернення: грн
До:
Головна   Блог   Як дізнатися чи є я в чорному списку боржників за кредитами?

Як дізнатися чи є я в чорному списку боржників за кредитами?

10 липня 2017

Благонадійність - перше, на що звертає увагу банк. Що це таке і що робити, якщо вона зіпсована? Які альтернативні варіанти існують?

Досить цікаве питання, яке, ймовірно, чув кожен співробітник банківської сфери. Але чи дійсно це можливо? Формує стоп-лист не тільки несплата, але також:

  • Шахрайські дії по відношенню до банку;
  • Спроба взяти кошти на іншу особу;
  • Нецільове використання коштів;
  • Самовільне розпорядження заставним майном;
  • Невиконання вимоги дострокового погашення у випадку спірних ситуацій;
  • Незакрита угода.

Слід знати, що чорний список боржників по кредиту - перелік тих людей, які є або були клієнтами банківської системи і оплачували борг несвоєчасно. Звичайно, одне-два прострочення можуть не зіграти велику роль, якщо вони були вчасно погашені з урахуванням пені, відсотків і комісій, але істотні пропуски платежів без уваги не залишаться.

Остання причина є єдиною, від якої можна легко позбутися і видалити своє ім'я з бази, решта ж перекривають доступ до кредитування назавжди.

Побачити на власні очі і перевірити чорний список банківських боржників за кредитами неможна, так як він представлений як досить об'ємна комп'ютерна база. А ось перевірити свої особисті дані можливо через Українське бюро кредитних історій за грошову плату (УКБІ).

Також можливо дізнатися чи є я в чорному списку боржників за кредитами, коли отримуєте відмову при подачі заявки. Однак тут неможна бути впевненим повністю, що є причиною, бо при відмові вона не повідомляється. Дізнатися напевно, що саме не влаштувало кредитора, низький рівень зарплати або те, що позичальник потрапив у чорний список кредитів, не вийде.

Як виглядає перелік?

Це не документ, складений від руки. Чорний список кредитних боржників банків складається на підставі кредитних даних по кожному клієнту (минулого або чинному) і знаходиться в УКБІ.

Працівник банку на момент перевірки інформації про клієнта вносить паспортні дані, ідентифікаційний номер і ПІБ, і отримує результат про те, чи потрапляє позичальник в чорний список неплатників по кредитах чи ні. Те ж саме може зробити сам клієнт.

Безкоштовний доступ відкритий діючим співробітникам. Будь-яка інша людина зможе перевірити себе у списку за плату.

Чи можна зробити це до моменту подачі заявки?

Так, можна. Подивитися список боржників разом з банківським співробітником або брокером можливо на момент, коли вам потрібно подати заявку. На сайті УКБІ це можна зробити в будь-який зручний час. Достатньо пройти авторизацію, вказавши персональні дані.

Варто також знати, що абсолютно всі банки України працюють з єдиною системою, тому коли ви звернулися в одну установу і потрапили в чорний список людей по кредитах, а в результаті не отримали гроші, значить те ж саме буде і в іншому банку. Ходити від установи до установи сенсу немає.

Якщо ж причиною неузгодження заявки став не проблемний кредит, а маленька зарплата, тут вже варто пошукати інші варіанти. По кожному продукту у кредитора свої умови.

Що робити якщо ви в чорному списку банківських боржників?

Уявляємо ситуацію, коли прийшли в магазин купити техніку і співробітник, який вирішив подивитися список боржників, виявляє ваше ім'я. Як вчинити в такій ситуації? Кредит з чорним списком будь-якій людині заважає отримати гроші в позики.

Є кілька варіантів.

  • Якщо кредит без довідки про доходи ви не можете оформити тому, що маєте незакриті угоди, можна отримати гроші для погашення боргу і тоді вже спокійно звертатися в банк. Такий спосіб ліквідації проблеми практикується досить часто і не призводить до великої переплати. Детальніше про це читайте в статті «Де взяти кредит для погашення кредиту в іншому банку?».
  • Можете скористатися послугою реструктуризація кредиту, тобто спробувати написати заяву про переоформлення боргу на ім'я генерального директора. У заяві слід вказати, чому ви не можете вносити платежі, які суми оплачувати під силу і скільки потрібно часу, щоб вийти з проблемної ситуації. Все повинно бути аргументовано і бажано підтверджено документами (довідка про хворобу, наказ про скорочення, наказ про зменшення заробітної плати, декретні листи і т.п. в залежності від обставин). Позитивне рішення приймається не завжди і скоріше є винятком з правил.
  • Якщо ж перші два варіанти не для вас, кредит з поганою кредитною історією можна завжди взяти в Майкредіт. Імовірність відмови буде мінімальна, а гроші надійдуть на рахунок в будь-який час доби вже через 20 хвилин з моменту подачі заявки. Крім того, немає потреби відвідувати офіс - всі дії відбуваються онлайн (достатньо оформити заявку на кредит), що дуже зручно для клієнта і дозволяє вирішити більшість проблем в будь-який час.
Рішення за 20 хвилин!  Ви отримаєте гроші в 00:00
З Днем народження! Ваш подарунок - знижка по промокодом My_BDay35
Гаряча знижка - % за бонусною програмою!

Інформація про кредит:

Ви берете: грн
На термін: днів
До повернення: грн
До:
Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Корисні статті

Шукайте унікальні промокоди на знижку в соціальних мережах

Отримати кредит
Георгій з Херсона тільки що отримав кредит на 2500 грн.
Злата з Тернополя щойно подала заявку на 700 грн.
Яна з Обухова тільки що подала заявку на 8000 грн.
Данило з Черкас щойно отримав кредит на 1500 грн.
Вероніка з Павлограда тільки що подала заявку на 4000 грн.
Євгенія з Новомиргорода тільки що отримала кредит на 3000 грн.
Борис з Сум тільки що подав заявку на 1500 грн.
Тамара з Харкова тільки що подала заявку на 800 грн.
Владислав з Карлівки тільки що подав заявку на 2700 грн.
Жанна з Києва тільки що отримала кредит на 2500 грн.
Інна з Олександрії тільки що отримала кредит на 6350 грн.
Антон з Дніпра тільки що подала заявку на 1500 грн.
Лілія з Умані тільки що отримала кредит на 4500 грн.
Євген з Броварів тільки що подав заявку на 500 грн.
Людмила з Києва тільки що подала заявку на 1400 грн.
Марк зі Львова тільки що отримав кредит на 800 грн.
Святослав з Харкова тільки що подав заявку на 1500 грн.
Оксана з Вінниці тільки що отримала кредит на 2000 грн.
Руслан з Полтави щойно подав заявку на 400 грн.